• 1223
    futbol kariyeriyle olsun, duruşuyla olsun galatasaray’ın içinden gelmesiyse olsun takımızda teknik direktörlüğe en çok yakıştırdığım eski oyuncumuz. keşke teknik direktörlük meziyetleri çok iyi olsaydı. artık biraz da doğruları görecek, yer yer gençleri de oynatacak kadar cesareti olacak, aynı hataları yapıp farklı sonuçlar beklemeyecek, sadece motiveyle değil faulünden kornerine, frikiğinden duran topuna hatta tacına kadar değişik taktik varyasyonları olacak bir teknik direktöre ihtiyacımız var. bir muslera’nın sakatlığı nasıl çıkardı takımın tüm foyalarını! çatır çatır oynayan emre kılınç bile eriyip gidiyor takımda. artık görmek lazım bu transferle falan açıklanacak bir durum değil.
    not: bu yazı tugay kerimoğlu’nun çok iyi bir teknik direktör olmasından dolayı değil içimizden biri olması ve üzerine o etiketin çok yakışacak olmasından dolayı yazılmıştır. ama bir kan değişikliğine gitmemiz gerektiği gerçeğini de değiştirmiyor.
  • 1224
    kendisi 50 yaşındadır ve bildiğim kadarıyla hiçbir kulübü teknik direktör olarak yönetmemiştir. şimdi kalkıp bu adama bizim hocamız olsun demek biraz hayal ürünü gibi geliyor bana.

    iyi futbolcu olmak iyi hoca olmayı getirmiyor. o zaman maradona da yenilmezler takımını kurup tüm kupaları toplardı. en son saha kenarında burnundan bişeyler çekiyordu. umarım tuzlu sudur.