• 2
    trio, trabzonspor maçında kim’e gösterilen ikinci sarı kartın yanlış olduğunu söylediler. şimdi bunlara ne demeli. ya insan biraz allah’tan korkar be. janiny topu almış önüne, kim arkada kalmış, topa yetişmesi imkansız ve janiny’i sırtından dirseği ile iterek düşürüyor. efendim isterse düşmeyebilirmiş. hadi canım siz de. adamın dengesi bozulacak, doğru dürüst topa vuramayacak golü kaçıracak isterse düşmeyebilirmiş. deniz çoban’ın fener amigosu olduğunu biliyorduk zaten de lale orta da öyleymiş onu öğrendik. bülent yıldırım’a gelince, fenerbahçeli olduğunu düşünmüyorum ve pozisyona faul ve sarı kart demek istemesine rağmen eveleyip geveleyip korkudan diyemediğini hissettim. çünkü hem lale orta hem de deniz çoban tavır ve mimikleriyle adeta bülent yıldırım’ı ablukaya aldılar. yazık çok yazık.

    her zaman söylediğim gibi türkiye’de hakemlerin dengesini bozan takım fenerbahçe’dir. yine bu gece haksız yere, medyadaki eyyamcı ve kripto yorumcularını kullanarak ali şansalan’ı linç ettiriyorlar.

    ali şansalan bana göre bjklidir. kendisini de hiç sevmem. fenerbahçe’nin bu maça kadar yedi maçını yönetmiş beş galibiyet bir beraberlik sadece bir mağlubiyetleri var. buna rağmen saldırıyorlar, hakaret ediyorlar, linç ediyorlar. üstelik bana göre penaltı kararı da iki sarı karttan kurmızı da %100 doğru kararlar.

    şu muameleyi, şu zulmü gören hangi hakem korkmadan fenerbahçe maçlarını yönetebilir. yazık günah, bir maç kaybettiniz diye bu zulme yapmaya ne hakkınız var. ilahi adaletin pençesinden kurtulamayacaksınız. yaptığınız zulümlerin karşılığını ilahi adaletin tokatını yiyerek ödeyeceksiniz.

    (bkz: 17 ekim 2021 trabzonspor fenerbahçe maçı)