• 58
  toplu iğne bile sipariş edilmemesi gereken, son zamanlarda iyice bozulmuş skandal firma.

  1 aydır ücret iadesi alamıyorum, black friday'den aldığım ayakkabı yanlış gönderildi. iade ettim, bir haftadır müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. çakallar müşteri hizmetlerini kapatmışlar.

  binlerce insan mağdur ve adamlar tokatladı geçti. blackfirday haftası sokak panolarına kadar reklam kastılar, sosyal medyada bir dünya reklam videosu yayınladılar. şimdilerde herkes arkalarından küfrediyor.

  sakın beyler sakın. iyice suyu çıktı bu firmanın. hatta istanbul maslak dolaylarında birileri varsa , benim için gitsin şu adamların ofisi bassın, sinirden monitörü kırıcam!

  dsm grup danışmanlık iletişim ve satış ticaret a.ş. maslak mah. büyükdere cad. noramin iş merkezi no: 237/6
  sarıyer/istanbul
 • 59
  lanet firmadır. 23 kasım'da aldığım ürünlerin birini 30'unda kargolayıp 2 iş günü içerisinde teslim edilir deyip de 6 aralık'ta ilçemdeki kargo firmasına getiren markadır. diğer siparişim çaydı hala ne hikmetse 23'ünden beri tedarik edilemedi. son aylarda aliexpress tarafından alınmış olmasına rağmen daha da dibi görmüştür.

  neyse diyeceğim şudur, gelen ürün sıvı deterjandı ve biraz önce kargo elemanı arayıp 'abi ürün sızmış, dökülmüş istersen getirelim yine de istemezsen iade edeyim' dedi. tabi hiç yoktan başıma iş açacaktı bu durum tamam geri gönderin dedim. sonra da dün kendilerini geciken kargodan dolayı arayıp meşgul çalmasına rağmen yine de şansımı deneyeyim dedim yine sonuç yok meşgul çalıyor hala. kurumsal bir firmanın telefonu meşgul çalar mı yahu! aynı şey aras kargo'da da var. arayın müşteri temsilcisi numarasını o da meşgul çalıyor. hatta çalmıyor bile direk telefon kapanıyor.

  bir de bu lanet sitede iade var fakat değişim yok. trendyol aracı olduğu için ürünü gönderen firmaya mail attım ama dönüş olacağını hiç sanmıyorum. allah bilir iadeler de ne zaman yatırılır. istanbul'da olsam harbiden ofislerine gider 'siz ne ayaksınız lan' diye sorardım. alışveriş yapmayın, biz yandık siz yanmayın.