• 34
    26 ağustos 2020 tarihinde sarf edilmiş, çok da ciddiye alınmamış ama 18 eylül 2020 itibarıyla aynı düzlemde durduğumuzu görünce daha bir hayretlere gark eden "laf"
    gece gündüz; yemeden, içmeden, uyumadan çalışan yönetimimiz hala orta saha transferini gerçekleştiremedi. yatsın-kalksın fatih hocaya dua etsinler; tavşandan taylan'ı çıkarmasaydı da bu 2 maç** bu kadar rahat geçmeseydi insan içine çıkamazlardı.
    (bkz: abdurrahim albayrak/#2973930)
    transfer dönem(ler)inde galatasaray taraftarını defalarca mahçup eden yönetime güvenmiyorum. hatta taylan'ın bu 2 maçta oynadığı oyundan sonra 6 ekim 2020'de "zaten elimizde taylan gibi bir değer var" cümlesini duymaktan çok korkuyorum.
    aylardır bu yaz orta sahamız olmayacağı belliydi. çalışkan ve iyi niyetli yönetim ise o süreç boyunca, hoca kampta beraber çalışmak istediğini belirtmesine rağmen sadece aylardır top oynamamış etebo'yu getirebildi. etebo'yu bile çok da iyi maliyetle getiremedi. canları sağolsun, çok iyi niyetliler, aç-susuz-uykusuz çalışıyorlar. neyse yangıncı taraftar olmayalım transfer için daha 19 günümüz var.