• 1
    an itibariyle erman toroğlu'unun açıkladığına göre yapılıp yapılmadığı tartışılan teklifin gerçek olması durumudur. nabız yoklamak üzere yapılan ön görüşmede fatih terimden onay çıkınca nevzat aydın ve 5 yönetim kurulu arkadaşı fatih terim ile görüşmeye hazırlanırken aniden rıza çalımbay'ın göreve getirilmesiyle istifa etmişlerdir.

    trabzon mahalli basınında özellikle özkan sümere yakın gazetelerde dolaşan burak yılmaz ve onur kıvrak'ın fatih terim gelirse sahaya çıkmayız tehdidi üzerine muharrem usta'nın geri adım attığı ve ardından bununla da yetinmeyip yeniçerilerin abdulkadir ile yusuf'u sat baskılarına boyun eğdiği konuşuluyordu. ancak sümen altı edilen ve ardından gelen galatasaray galibiyeti sonucu unutulan ve açıkça ntv'de başkan muharrem usta tarafından reddedilen fatih terim'e teklif götürülme iddiası yalanlanınca skandal unutulmaya yüz tutmuştu.

    ancak 4 kasım 2017 kayserispor-trabzonspor maçında oynanan berbat trabzon oyunu ile erman toroğlu bu teklifin yapıldığını ve fatih terim'in de olumlu yaklaştığını söyleyince burak yılmaz önderliğindeki yeniçerilerin 6 trabzon yöneticisinden ve fatih terim'den çok daha önemli olduğu bir trabzon yönetim acziyeti doğrulanmış oldu. patrona halil bile bunlardan güçsüz padişah karşısında, muharrem usta oyuncak olmuş dedirten durumdur zira teklif edip kabul edilince teklifi çekmek nedir?

    az kaldı fatih terim ya federasyon başkanı olacak ya da galatasaray başkanı ve arda'nın çetesini allah'ın izniyle türk futbol tarihinden silecek..."insan" ancak bu kadar hain olup ekmek aldığı eli ısırabilir...