• 670
  selçuk ve burak transferleri sebebiyle bize düşman kesilen topluluk. fb'nin novak ve olası sosa transferleri hakkında ne düşünüyorlar acaba?

  edit: selçuk: boştaydı, biz almasak zaten fb alacaktı. suçu olacakları önceden sezemeyen yönetimden aramaları gerekirdi.
  burak: 5 m €'ya serbest kalır maddesi vardı. bu maddeyi koymak yine kendi yönetimlerinin suçu. adamı zorla rusya'ya transfer edeceklerdi. kendilerini burak'ın yerine koysunlar bakalım, anlarlar ne demek olduğunu.
  engin: kadro dışıydı, zorla gönderdiler. 1.1 m € da bonservis kazandılar ayrıca.
  ceyhun: yüzüne bile bakmıyorlardı.
  umut : toulouse'den kiraladık. onu da trabzon'dan aldığımızı sanıyorlardır bu hamsisporlular :)
 • 671
  fb'nin novak ve olası sosa transferleri hakkında ne düşündükleri ortada olan taraftar. ne mi? umurlarında değil. fener-trabzon medya tarafından hep rakip gösterilir ama yok öyle bir şey, kanka gibi bir şeyler. ahmet ağaoğlu ile ali koç'un arası iyi mesela ve geldiklerinden beri neredeyse hiç ayrı saflarda olmadılar, yalansa yalan deyin.
  fb-ts karı koca gibiler, arada atışırlar hepsi o. gerçekten öyle.
 • 672
  hayatımızda görebileceğimiz en rezil topluluktur.

  ali sami yen arena'da trabzonspor ile oynadığımız hemen hemen her maçta, trabzonspor takımına sevgi gösterilerinde bulunur; hatta 2010-2011 sezonu şampiyonu trabzonspordur diye pankart açardık. bu taraftara ise kardeş muamelesi yapıp çiçek fırlatırdık.

  bu taraftar topluluğu ise trabzondaki her maçta bize düşman muamelesi yaptı. sözde türküm diye geçinen bu taraftarlar, statta üzerinde türk bayraklı galatasaray forması yaktılar. oyuncularımıza patlayıcı maddeler attılar.

  şikeyle ellerinden kupayı alan fenerbahçe'ye ise önce yalandan nefret kustular, sonra fenerbahçe'nin bir yerlerini yaladılar. o kadar memnunlar ki hala yalamaya devam ediyorlar.
 • 674
  novak attığı 7 gole rağmen trabzonspor taraftarı tarafından savunması kötü diye bas bas bağırılan bir oyuncuydu. novak'la ilgili en büyük üzüntüleri yerine alacakları topçunun maliyeti. yerine alacakalrı topçudan 7 gol katkısı alamasalar da defansif olarak daha çok katkı verip sezonu sadece 1 isabetli orta ve 0 asist ile tamamlamayacağını da biliyorlar. sosa'nın ise yaşı belli, ve sonradan indirime gitti mi bilmiyorum ama imza paralarıyla falan sevr gibi sözleşmesi vardı. adam trabzonspor'a gelmemek için bir sürü şart sunmuş ve hepsini kabul etmişler resmen. o yüzden ona da aman aman üzüldüklerine çok ihtimal vermiyorum. ve en önemlisi bu 2 oyuncu da seneye ligi muhtemelen yine 6. bitirecek bir fenerbahçe'ye gidiyorlar. ligi domine edecek bir fenerbahçe'ye gitseler yine tepkiler çok daha başka olur. bizim ellerinden selçuk, burak ve engin'i almamız, sosa ve novak'ı almak gibi değil de abdulkadir parmak, abdulkadir ömür ve sörloth'u almak gibi bir şeydi daha çok.
 • 675
  kendilerinin galatasaray'a olan nefretinin altında yatan sebeplerin en başında şampiyon olabilecekleri hezeyanına kapıldıkları sezonlarda galatasaray'ı kendilerine yatmamakla suçlamalarıdır. başka bir deyişle "haçen bize niye yenilmiysunuz da!"dır.
  bu ligde anladıkları dilden konuşan tek takım fenerbahçedir, tevekkeli değil en sonunda yola gelip kaç senedir fenerli adamları başkan seçip duruyorlar. stockholm sendromunun futbola en belirgin yansımasıdır bu adamların yaşadıkları.