• 3284
  transferde kaynaklarını bjk ve fb'ye göre daha iyi kullanan ekip. avcı iyi bir takım kurduğundan başakşehir ile yaptığı hataları tekrarlamaktan daha iyi kaçınabilir.

  henüz bir sene önce averajla bjk'ye şampiyonluk veren takımın taraftarlaryız. ilahi bir avantajımız yok, ancak daha iyi ve daha konsantre olduğumuz zaman şampiyonluğa gidebiliriz. işimizi avcı'nın saçmalaması ihtimaline bırakmamalıyız.
 • 3285
  ikili ilişkilerle aldıkları bakasetas'ın üzerine enis bardhi'yi almış takım.

  yine ikili ilişkilerle 7 milyon euro istenen eren'i 3.5 milyon euroya aldılar.

  berat, visca vs. transferlerine girmiyorum bile.

  son 3 senedir ciddi şekilde destekleniyorlar, hatta baktılar başakşehir taraftarsız, kaynaklar trabzonspor'a yönelmeye başladı.

  ortada doğruları yaparak elde edilen bir başarı, ben göremiyorum.
 • 3286
  70'li yıllarda çok iyi jenerasyonlar yakalayıp üst üste şampiyonluklar kazanmış ve türkiye'nin dördüncü büyüğü olarak anılan karadeniz bölgesi spor kulübü.

  benim açımdan geçen sezon şampiyon olmadılar, şampiyon yapıldılar. 3-4 yıl önce borç içinde yüzen, transfer tahtası kapanmak üzere olan kulüp nasıl olduysa sözleşme değeri 5 milyonluk oyuncuları bedelsiz veya 1 milyona almaya başladı. inanılmaz bir medya desteği, saha içinde hakemler tarafından dokunulmazlık, istedikleri kadar sertlik yapıp kırmızı kart görmeme ve tüm takdir haklarının lehlerine kullanılması; ne zaman ihtiyaç duysalar penaltı almaları vesaire derken saha dışında türkiye'nin en güçlü pozisyonunda kendilerini buldular. e tabii, ülkenin en yüksek mevkilerinde karadenizli siyasilerin, sermayedarların ve bürokratların olduğunu ve artık iğneden, ipliğe her şeyi kontrol edip yönlendirebildiklerini söylemeye gerek yok.

  hadi diyelim bu şekilde türkiye'de takımlarını şampiyon yapacak güçleri var, e peki aynı desteği göremedikleri, dokunulmazlık zırhına girmedikleri avrupa maçlarında ne yapacaklar? zengin babanın emek vermeden her şeye hazıra konan çocukları gibi, onlar da gerçek ve tarafsız zeminde mücadele etmeye hazır olmadıkları için çuvallamaları herhalde kendileri dahil kimseyi şaşırtmaz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın