• 2761
  son 2 sezonda oynadıkları 41 lig maçında, öne geçtikleri maçlarda kaybettikleri puan 38'e çıkmış takım. 38! skor tutma konusunda ligin açık ara en kötü takımı.
  iki kere 3-1'den maç verdiler.

  resmi olarak tarihlerinin en kötü süper lig başlangıcını yaptılar ayrıca. 7 maçta 5 puan. bundan daha kötü bir performans yok.
  (bkz: 30 ekim 2020 trabzonspor kasımpaşa maçı)
 • 2763
  bu yönetim şekli ile geçen sezonu ünal karamanı göndererek çöpe attılar yeni sezonda ünal karamanın yardımcı hocasının (hüseyin çimşir) yardımcısı newton diye bir adama takım emanet ettiler. bunu neden yaptılar çünkü takımı biz kurarız hoca kendisi adam istemesin ilk 11 i de biz kurarız hoca sadece antreman yaptırsın bu takım illa ilk 4-5 yapar kafasına girip trabzonspora çöküş yaşattılar. yüksek ihtimal haftaya alanya maçında süpriz olmazsa puan kaybedecekler ve iyice dibe çöküş yaşayacaklar. takım yapısına bakınca hangi hoca gelirse gelsin bu takımı toparlamak oldukça zor gibi duruyor çünkü savunma ve orta saha hattı hem çok kopuk hem kötü.
  fena olmayan bir scout ekipleri var ama yıllardır nasıl bir tane iyi stoper bulamadığına şaşıyorum hepsi karavana atışlar resmen veya buluyorlar başkan ucuz yollu adamları seçiyor.

  uğurcanın yerinde olsam kariyerimin şu döneminde rica ederek yurtdışına transferimi isterdim çünkü bu gidişle değeri çok zarara uğrayacak.