• 2108
  onur, burak, olcay gibi parazitlerden kurtulduktan sonra çok daha iyi olmuşlar. takımda karakter olarak sıkıntılı olan bence bir tek pereira var. ayrıca abdülkadir ve yusuf’un yanında maçta sakatlığından dolayı oynayamayan uğurcan’ın da sakatlık öncesi temposuna devam ederse birkaç ay sonra a milli takım rotasyonuna girmesi gerektiğini düşünüyorum. türkiye adına altın jenerasyon geldi, trabzonspor da bunu dışarıdan izlemeyecek. galatasaray ile birlikte en parlak altyapı olarak milli takımlara futbolcu yetiştirmeye devam edecekler.

  “tüm olumlu yorumlamam futbol takımı ve teknik kadroyadır. başkanları ve özellikle taraftarları bence bu takımı asla haketmiyorlar.”
 • 2110
  (bkz: 10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçı) nda istiklal marşı okunurken sağ taraflarına dönüp türk bayrağına karşı istiklal marşı okuyup gövde gösterisi yapmaya çalışan aciz takım.

  sormak lazım kendilerine son iki haftadır rakiplerinin 11 kişilik kadrolarında 9 yabancı ile oynadıklarında neden aynı şeyi yapmadılar ?
  sizin bizim takımla ne gibi bir sorununuz olabilir ki siz böyle bir şeyi yapıyorsunuz ?
  bunun tek bir açıklaması vardır. birilerinin emriyle iş yapma kısmı..
  dostunu arkadan vuran bir hain takım olarak hatırlanacaksınız..!!!

  edit : legolas kardeşim uyardı son maçlarda aynı şeyi yapıyorlarmış.
  ayrıca farkeden bir şey yok ne yani 4 yerli ile çıktığında karşılarında ki takımlar da hiç mi bu şekilde olan yok.. kime neyi ispatlamaya çalışıyorlar.. hayatları boyunca uğraşsalar bu ülkeye süper kupa, uefa kupası geldiğinde insanları birbirine kenetleyen başka kaç tane durum sayabilirler ki ? ha fatih terim sayesinde yaşadıkları milli takım mutluluklarını da yazayım da utanırlar belki..
 • 2113
  ağır galatasaray kompleksi olan kulüp. fenerbahçe başta olmak üzere diğer takımlar bunlara her türlü pisliği yapar ama bu beylerin en büyük derdi, diğer türk futbol takımlarında olduğu gibi galatasaray'dır. bizim toplumda tepeye çıkanın paçasından tutup aşağı çekme gibi bir adet vardır, şu an da trabzonsporu'undan bilmem ne sporuna kadar herkes galatasaray şampiyonluk sayısında arayı açmasın, avrupa kupalarında ilerlemesin derdinde. gerisi hikaye.
 • 2114
  10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçında istiklal marşı okunurken trabzonsporlu futbolcular yüzlerini bayrağa doğru çevirerek coşkulu şekilde okudular. şimdi coşkulu şekilde okumalarına bir şey demiyorum. iyi, güzel aferin otur beş. fakaaat, bu yüzünü bayrağa dönme hareketi falan tamamen önceden ayarlanmış ve tembih edilmiş bir durum. bu o kadar bariz ki. bunun videosu paylaşılıp şey denilmeye başlandı "asıl kazanan trabzonspor".

  ya arkadaşım, stadyumdaki 40 bin taraftar yunan askeri mi? anzak mı? senin dışında 40 bin kişi de gayet okudu. 6 tane hamsi istiklal marşı okundu diye süper lig kupasını mı verelim size?

  trabzon... hakikaten fıkra gibi şehir. hiçbir yararı yok. twitterda ya da sözlükte yazılmıştı sanırım hatırlamıyorum; bu takım hakkında yapılmış en iyi tespit trabzonspor'un tek numarası galatasaray marşlarındaki kafiye eksikliğini gidermesinden ibaret.
 • 2116
  https://twitter.com/.../1095013724799361024
  "attığımız her gol, yıkılmaz sandıkları fildişi kulelerinde kapanmaz gedikler açacak. problem değil."
  şeklinde paylaşımda bulunmuşlar. memlekette vasatlığa inanılmaz prim veriliyor. her olumlu şeyi kendine her olumsuzu da dış mihraklar geyiğine bağlayan milyonların yaşadığı ükede bu tarz vasatlıklar aslında çok normal. şike yapıp kupalarını ellerinden alanlarla birlik olup alicengiz çevirirken nerdeymiş bu fildişi kuleler. fenerin finosu kulüp.
 • 2118
  bir arkadaşım vardı. alkol alırdı. sonra midesinde bir rahatsızlık oluştu ve doktor alkol almasını yasakladı. ondan sonra alkollü ortamlarda muhafazakar biri olduğunu ima ederek alkol almadığını hatta yanında içilmesinden rahatsız olduğunu belirtmeye başlamıştı.
  bu hamsi kafalılar da kıytırık yabancı oyunculara kulübün neyi var neyi yok yedirdiler, maaşları ödeyemediler. transfer yasağı aldılar ve el mecbur takımda kimi buldularsa onu oynatmaya başladılar. 24 yaşına kadar yüzüne bakmadıkları abdülkadir parmak'ı oynatmaya başladılar zorunluluktan. bir de benim yavşak arkadaş gibi kafa ütülüyorlar. altyapı hamlesi, istiklal marşı, çanakkale savaşı...
  utanmayı bilmek önemli meziyet.. rakibin arsızı da çekilir dert değil...
 • 2120
  gerek başkanının, gerek diğer yöneticilerinin, gerek yerel basınının, gerekse de 7den 70e tüm gurühlarının dün akşamdan başlayarak halen devam etmekte olan saçma sapan açıklamaları ve ağlamaları, özdeyiş kasmaları ile aklıma istemsizce rahmetli kemal sunal'ın saçma şiirlerini getirmekte olan camiadır.

  "aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir
  en sevdiğim tatlı kazan dibidir
  leyla, sev beni sokma müşküle
  seninle kaşık atalım iki tabak keşküle"

  yaptıkları açıklamalar en fazla bu kadar manidar gözümde...
  (bkz: 10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçı)