• 297
    haziran 2019'da kendilerine şampiyonlar ligi finali oynatmış mauricio pochettino'yu 2019 kasımının ortasında (şl finalinden 5.5 ay sonra) astronomik bir tazminat ödeyerek kovup yerine yine astronomik bir maaşla jose mourinho'yu getirmiş olan kulüp.

    5 senelik pochettino dönemindeki toplam transfer bilançosu -84.5 milyon euro iken (ki pochettino'nun sadece 3 ay kullanabildiği 19-20 kadrosunu çıkarırsak 4.5 senelik bilanço -34 milyon euro) 1 senelik mourinho döneminin transfer bilançosu -131 milyon euro.

    pochettino'yu satmalarının (bunun başka bir adı yok) ve mourinho'ya güvenmelerinin karşılığını da daha iyi kadrolarla daha kötü futbol oynayarak, avrupa'da ve ligde daha başarısız olarak ve hücumcu kimliklerini iyiden iyiye kaybederek aldılar. poch döneminde ilk sezon hariç hep ilk 4'te yer alan, ilk sezonda da 5. olan tottenham şu an ligde 7. sırada, avrupa'da da geçen sezon şl son 16 turunda rb leipzig'e madara oldular (iki maç sonunda 4-0 ile elendiler), bu sezon da avrupa ligi son 16 turunda dinamo zagreb'e elendiler.

    tam türk yönetim anlayışı. böyle rezil rüsva yönetim anlayışlarının bir şekilde cezasını bulması beni çok mutlu ediyor. tabii galatasaray yönetimlerininkiler hariç. ama bizim debelendiğimiz çukuru da görünce kendi kendime "ne bekliyordun ki oğlum, böyle yönetimlere sahipken bulunduğumuz yer iyi bile" demekten kendimi alamıyorum.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!