• 2947
  vasat bir topçu olabilir ama 23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçında takımıza karşı hiçbir terbiyesizlik yapmamış futbolcu. bildiğiniz üzere bizden fenerbahçe'ye transfer olan topçular her karşılaşmamızda kendilerini o takıma kabul ettirmek için maç içerisinde her türlü mide bulandırıcı hareketi sergilerlerdi.
  maç içerisinde bir pozisyonda isla mıydı dirar mıydı neyse feghouli ile bir gerilim yaşadı hemen feghouli'nin yanına gidip araya girerek ortamı yumuşattı. bir serdar aziz denen tipe bakın bir de bu çocuğa, çok saç baş yoldurmuştur ama en azından efendi adamdır.
 • 2948
  reklam videosunda bile kaleyi tutturamayan eski oyuncumuz. karakteriyle ilgili sorunum olmamasına rağmen 3 büyük takımda oynayacak yetenekte değildir.

  aşağıdaki video da 8. saniye de topun gittiği yön, kalecinin iki ayağının üstünde sol elini kaldırması akabinde 9. saniye de topun aniden cepheden daha sola gitmesi ve kalecinin sağ eli ile 1 sn önce sol el öne çıkıp, 1 sn sonra sağ el sağa atlaması komik.

  https://twitter.com/...700123589234689?s=20

  bu kadar fener geyiği işsizliğe doğru gidiyor.
  (bkz: 23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçı)
 • 2950
  23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçı esnasında kendisi hakkında sözlükte yazmaya niyetlendiğim futbolcu. gerçekten yeteneği ne kadar kısıtlı olursa olsun, serdar aziz gibi, ozan tufan gibi, tolgay arslan gibi şahısların germek için uğraştığı maçı efendi gibi oynamış, hiçbir saygısızlık yapmamış ve galatasaray taraftarının saygısını kazanmıştır. inşallah hep böyle iyi hatırlanırsın, yolun açık olsun.
 • 2951
  (bkz: 23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçı)
  görev tamamlandı. artık geri çağırabiliriz. sakat numarası yapıp kadroya girmeyen garry rodriguez, bir maç önce kırmızı kart görmek için her şeyi yapıp bu maçta olmamaya uğraşan ama hakemlerin azizliğine uğrayıp mecburen oynayan serdar aziz. hepiniz evladımızsınız. kaleyi içten fethettik çocuklar aferin.
  serdar aziz şöyle hırslı böyle oynuyor gibi gözükse de ihtiyaç duyulan zamanlarda kadrajda bile yoktu. onyekuru'yu hep jailson ile baş başa bıraktı hehe.
  tolga ciğerci de zaten kazmayım yahu, her yere koşuyorum stili ile dişe dokunur bir şey yapmayarak göndermemizden 1.5 sene sonra projemizi başarıyla sonuçlandırdı. tekrar teşekkürler çocuklar. bu zafer hepimizin...
 • 2952
  ersun yanal’ın kendisini sol kanatta oynatmasının sebebinin feghouli-mariano akınlarını önlemek olduğunu düşündüğüm futbolcu. yoksa bence bu maç tolgay yerine merkezde oynardı.

  neyse ki hocamız birkaç hamle sonrasını görüp zaten lemina’nın yokluğunda bekleri çıkarmamaya karar vermiş. tolga öylesine sahada kalan bir oyuncuya dönüştü sonrasında :d

  (bkz: 23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçı)
 • 2953
  bu adam fiziği ve dinamizmi ile fark yaratan bir oyuncu. 19-20 sezonunda fenerbahçe`nin epey bir maçını izledim. bana göre kendisine haksızlık yapılıyor.

  fenerbahçe ne zaman iyi oynasa bu adama bakın. sahadaki mücadelenin yarısını tolga ciğerci sağlıyor. hani hepimizin korktuğu bir fizik üstünlüğü var ya fenerbahçe'de. işte sebebi tolga'nın topun olduğu her bölgede pozisyona dahil olmasıdır.

  bitiriciliği biraz daha iyi olsa, topa bir tık daha iyi hükmetse zaten ballack gibi oyuncu haline dönüşecek. üstelik bu sezon sakatlık da yaşamıyor. fenerbahçe umarım değerini bilemez de kendisini gönderir. ondan sonra görürüm o kadar yeteneksiz oyuncunun üzerine pamuk helva kıvamına dönüşmüş orta saha ile ne yapacaklar.