• 2321
  https://www.youtube.com/watch?v=tIdYllpanIc

  şu golü yine aynı sahada, hatta aynı kaleye atan adam (herhalde ayı farklı bir tek)

  (bkz: 17 mart 2018 galatasaray fenerbahçe maçı)'dan 90+'da o golü nasıl kaçırdı hala aklım almıyor.

  inanın tribünde, aynı o aile gibi çıldırdık, 3 sıra aşağı indik.
  ama tıpkı baros'un direği gibi* muhakkak bir hayır vardır.

  şampiyonluk bizim, hatta kupa da bizim.
 • 2323
  çok gereksiz üzerine gidilen oyuncu, artık ayıp yani yapılanlar. 17 mart 2018 galatasaray fenerbahçe maçında bir kere herkesten fazla o golü kendisi isterdi. ayrıca aynı maçta gomis de önündeki savunma oyuncusuna çarptırdı topu ve gol kaçırdı. kaçıracak tabii ki, futbolda bunlar var. daha 8 hafta var, lideriz ve bu 8 haftada tolga' ya da ihtiyacımız var. lafa geldi mi biz fener değiliz, tek maça bakmayız ama günlerdir bitmedi bu adamın kaçırdığı pozisyonun muhabbeti. tek maça bakmıyorsak önümüzdeki 8 maça bakalım artık.
 • 2324
  o bölgede oynayıp bu kadar pozisyona giren bir tek kendisi var- ilk haftalarda atıyordu da. sonra araya sakatlık ve hoca değişikliği girdi. son zamanlarda da 60'tan sonra selçuk'un yerine giriyor, yine de kendini unutturup pozisyon buluyor. şanssızlığını kırabilse atmaya da devam edecek. üstelik tudor zamanındaki gibi solda falan da kullanılmadan. mesela selçuk en son ne zaman pozisyona girdi? senin zaten rodri, gomis dışında pozisyona giren adamın yok yani hala atamıyor diye sövüyorsun.

  diagonal pas atıp duruyor, karşı takımı salak ediyor bi anda. aralara pas atıyor, hücum zenginliğimizi arttırıyor. e top çalıyor, adam geçiyor.

  ben anlamadım ne bekleniyor başka asıl mevkisi 6 olan bir adamdan. geliyor senin 8'ini yedekliyor, 8'den daha iyi performans veriyor. maçtan sonra sözlüğe giriyorum 2 sayfa sövülmüş.

  bu adama sövenler elano'yu melano'yu baş tacı yapmış adamlar bu da enteresan
 • 2325
  daha ligin ilk sekiz haftasında 6 gol attı diye bağıra basılan tolga şu an linç yiyor. nabız uçmuş, dakika 90 ve kadıköy'desin tolga orada garry'i görecek ve pas atacak bu sizce ne kadar mümkün? şut çekmek istedi ama oraya koşarak geldi ki dünya futbolunda bunun zilyon örneği var güç yetmiyor bazen futbolcularda topa vurmaya. bir de sanki istemedi bu adam golü atıp kahraman olmak.

  tolga hep iyi niyetli bi oyuncu oldu en fazla yetersiz der yollarsın (ki bence değil) ama şu an ona yapılan şey tüm futbolcuları etkiler, derbide son saniyede kimse sorumluluk almaz.
 • 2327
  üzerine gitmeyim bu kadar be kardeşim! tamam kaçırdığı gol tansiyonumuzu yükseltti ama yapacak birşey yok. olan oldu artık! baroş’un kaçırdığı pozisyon daha müsaitti. onun üstüne bu kadar gitmedik. ayrıca sezon sonu yaklaşıyor. takımdaki her oyuncudan maksimum verim almalıyız. hele orta saha oyuncularından 4 kat fazla almalıyız. çünkü orta sahada rotasyonumuz yok. kaçan kaçtı bırakalım artık.