• 8
    galatasaray sözlüğünde "eleştiri" adı altında garip şeyler yazan yazardır. bakın galatasaray sözlüğünde, teknik direktörler(örn;fatih terim), oynanan oyun, yöneticiler, başkanlar herkes eleştirilebilir lakin laf sokan, galatasaray ait değerleri değersizleştiren rahatsız edici yorumlar okumak için buraya gelmiyoruz.

    yanlış anlaşılmak istemiyorum, sert eleştiriler değil bahsettiklerim kalkıp kulübün en önemli yaşayan değerlerinden birine sabah akşam laf çarpan yorumlar yazmak bana mantıklı gelmiyor. galatasaray taraftarının en iyi yaptığı şeylerden biri eleştiri fakat sosyal medyada özellikle son dönemde eleştiri ve ifade özgürlüğü adı altında rahatsız edici yorumlar yapılıyor.

    bir noktadan sonra öyle saçma yazılar görüyorsunuz ki, eleştireceğiniz kişiyi/durumu savunmak durumunda kalıyorsunuz. "tarihimiz en kötü futbolunu oynadığımızı" söylüyor, arkadaşlar evet kötü ve temposuz bir futbol oynuyoruz fakat bunu galatasaray sözlüğünde ifade etme şekli bu olmamalı...umarım bu yazar üzerinden söylemek istediklerim anlaşılmıştır. saygılar...