• 79
  bu sezon bitiricilik yönünden felaket bir sezon yaşayan oyuncu. o kadar ki bomboş pozisyonların bile çoğunda amatör futbolcu gibi vuruşlar yapıyor. buna ek olarak da maçta teknik eksikliklerinden ötürü basit pas hataları yapıyor.

  ancak kendisi tüm bunlara rağmen dünyanın en özel hücum oyuncularından birisi. kendisinin inanılmaz bir koşu kabiliyeti var, topsuz oyunda o kadar doğru koşular yapıyor ki bu onun sürekli pozisyona girmesine sebep oluyor. kontralarda savunma arkasına yerleşik oyunda half spacelere öyle rahat sızıyor ki bu onu durdurması çok güç hale getiriyor. bu özelliklerini hemen her maç görmek mümkün. tuchel'de onun bu özelliklerini görüyor ve ona göre oyun kurguluyor. yani her ne kadar toplu faaliyetleri eleştirilse de oyunun topsuz kısmında mükemmel. ben uzun seneler elit takımlarda kalacağı kanaatindeyim hatta ilerde daha çok skor da yapacağına inanıyorum.
 • 80
  bitiricilik yönünden felaket geçirdiği bu sezonda bile chelsea adına en fazla gol+asist sayısına ulaşan futbolcu olmuş.
  tabi bu kendisinin takım oyununa sağladığı katkı kadar chelsea'nin bitirici eksikliğini de gösteriyor.
  tuchelşimdilik bu konuya defansif anlamda taş gibi bir takım kurarak çözüm buldu. ancak werner'ın böyle bir sezon daha geçirme şansı yok. toparlaması şart.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!