• 63
    liverpool yerine chelsea'ye gideceği söylenen forvet oyuncusu. eğer chelsea'ye transferi gerçekleşirse ziyech'in de katılımıyla gerçekten çok tatlı bir takım olacaklarını düşünüyorum. werner kendi yaş grubunda en beğendiğim forvet. abraham ile güzel bir ikili de olabilirler, werner zaman zaman sola yakın da oynayabillir. kısacası chelsea adına son derece önemli bir transfer olucak eğer gerçekleşirse. bu sezon lampard'ın antrenörlüğünde mount, abraham, tomori, james gibi genç isimleri kullanmaları enerjisi yüksek, izlemesi keyifli bir takım olmalarına yol açtı. tabi bunda aldıkları transfer yasağının bir anlamda işlerine gelmiş olmasının da etkisi büyük. transfer sezonunda bir de kepa'yı gönderip kaleci alacakları söyleniyor.

    gelecek sezonlarda city ve liverpool adındaki iki canavara en büyük rakip bu planlamayı bozmaz ise chelsea olacak gibi duruyor.
  • 65
    malum maçta "kulağım ağrıdı" deyip çıktığından beri uyuz oluyorum bu oğlana. chelsea gibi güzide bir camiaya yakıştıramadım, ziyech hamlesi ile ne kadar doğru bir hamle yaptılar ise bu kez o kadar hatalı davrandılar. yumuşak stilli inceci oyuncular tutunamıyor chelsea'de. diego costa gibi defans oyuncusu gördüğünde vücudunun tüm hatlarıyla temas edecek, yıpratacak hayvan forvet tipi gerek chelsea'ye. werner premier lig'deki stoperler arasında tanzimat edebiyatı romanlarındaki istanbul beyefendisi gibi kalacaktır :(