resim
Taylan Antalyalı
Takım : Galatasaray
Mevki : Önlibero
Yaş : 26
Boy : 1.80
Uyruk : Türkiye
 • 2529
  takımımızın yaş ortalaması gittikçe düşüyor. 21, 23 yaşında oyuncular transfer ediliyor. bu noktada takımın tecrübeli, lider birisine ihtiyacı var. bence bu kişi, 26 yaşındaki aslanımız taylan antalyalı olmalı. omuzlarına çok mu yük biner? hayır, işin doğası bu. 26 da gayet ideal bir yaş. 30 yaşına mı gelmesini bekleyelim? kaldı ki kendisinde bunu yapacak donanım, akıl, karakter ve yürek var. mevkisi de buna çok müsait. tam bir saha içi lideri olarak takımı yönlendirmesini çok isterim. at binenin, kılıç kuşananın.
 • 2530
  2021-2022 sezonunda sahada kaptan olarak görmek istediğim oyuncu. bazı sınırlar ciddi çizilmeli. muslera, arda mevcut kaptanlar biliyorum ama saha içinde takıma önderlik edecek ayağa kaldıracak alfa karakterde biri gerekiyor. taylan oynadığı pozisyon ile buna en uygun oyuncu. geçen sezon herkesin hem fikir olduğu bir konu varsa o da taylan'ın her şeyini %100 ortaya koyduğuydu. sahada arkadaşlarına önderlik edecek gerektiğinde birleştirecek, yönlendirecek biri gerekiyor. o isim benim için taylan olmalı.

  edit:düzeltme
 • 2531
  kendisinden çok şey beklediğim fakat kaptan karakterine sahip olduğunu düşünmediğim futbolcu.

  mesela bülent kaptanı düşünelim, yan fotoğrafına da taylan'ı koyalım. oluyor mu sizce? bence olmuyor. taylan naif bir karaktere sahip.

  nitekim kaptanlık özelliği taşımayan bir futbolcuya bu görevi vermek de en kötüsü. takım için olduğu kadar futbolcu için de öyle çünkü oyuncu bu görevin altında eziliyor. zamanında arda ve selçuk inan'da bu hatayı yaptık, umarım taylan için de yapmayız.

  edit : peki kim olacak diyenler için; eğer buna uygun bir oyuncu olursa zaten gelir ve kaptanlığı kendisi alır. kimse düşünmez bile üzerine. şuan kadroda öyle bir isim yok.
 • 2533
  şu an için kaptanlık görevini vermek kendisine ekstra yük bindirmek olur. taraftarın bile bu sezonun ilk 11 inde genellikle yer vermediği bir futbolcu (adamın daha ne yapması lazım bilmiyorum). ayrıca takımın kaptanı muslera, ikinci kaptan arda görünüyor. eğer bu konuda değişime gidilecekse taylan gibi sessiz, naif bir karakteri değil, marcao gibi daha agresif ve her zaman ilk 11 de değişmez olan birini tercih ederdim. ama tabi bu herkese göre değişebilir.