• 660
  eğer aşık gözlerle izlemiyorsanız kritik bölgede top ayağındayken daldığını, topu ayağından çıkartmayı unutup bir anda 3-4 kişinin arasında kalarak kaptırıp kontra atağa sebep olduğunu görmenin çok da zor olmayacağı oyuncu. bu sebeple ortada değil forvet arkasında oynuyor. bunu görmek suç mu onu anlamadım. hemen kinayeli entryler giriyor birileri. aga kusura bakmayın ben sizin 900 dk izleyip ancak gördüğünüz şeyi 40-50 dk izleyince görüyorsam.

  ayrıca belhanda kritik top kaptırınca görürken taylan kritik top kaptırınca yok sayıyorsanız bu sizin sıkıntınız. benim değil. ben ali de yapsa görürüm veli de yapsa görürüm.

  antalya maçında takımın en iyisiymiş. tarık çamdal’ın ilk 11 oynadığı, hoca değişikliği ve kaos içünde kalmış bir rakibe karşı en az 3 fark atacağımız belli olan bir maçı referans alırsanız hayal kırıklığı yaşarsınız. zira aynı maçta mariano da sıfıra inip asist yaptı.
 • 661
  takımda yaratici oyuncu olarak kullanilirken ve pasör olarak değerlendirilirken top kaptirmasi çok normal olan oyuncu. kaptirdigi toplari deli gibi kovaladigini da unutmayalim. ki o kadar cok kayip da yapmiyor zaten klasik burada abartiliyor durum. durduk yere "kritik yerde top kaybi yaşatıyor" gibi bir arguman atildi ortaya. anormal olansa ömer gibi tek boyutlu oynayabilen bir hamle oyuncusunun ilk 11, taylan'in emre ve falcao ile harika isler yapabilecegi ortadayken yine yedek kalmasidir benim bakisima göre.
 • 662
  bugün emre'nin yerine oynasaydı "emre neden oynamıyor" denecekti. feghouli'nin yerine şans verilseydi "geçen sene seni şampiyon yapmış adamı kesiyorsun hoca" denecekti. falcao kesilip emre akbaba biraz daha ön tarafa koyulsa "milyon euro verdiğin adamı oynatmıyorsun hoca" eleştirileri gelecekti. seri kesilip taylan seri'nin yerleştirilse "barca'nın istediği adamı kesiyorsun hoca" şeklinde yine terim eleştirilecekti. ömer bayram'ın yerine oynatılsa "takımım en faydalı ismini kestin" deneceti. terim'in işi zor.
 • 667
  ağzıyla kuş tutsa galatasaray'da oynayamaz.
  çünkü 25 yaşında.
  35 yaşında olsa belki oynardı.
  ağzıyla kuş tutsa galatasaray'da oynayamaz.
  çünkü az para kazanıyor.
  yılda 3 milyon avro maaş alsa belki oynardı.
  ağzıyla kuş tutsa galatasaray'da oynayamaz.
  çünkü cv'sinde parlak kulüplerin ismi geçmiyor.
  öyle olsa belki oynardı!..