• 261
    zamanında şener özbayraklı için bir kaç tespitte bulunmuştum.

    (bkz: şener özbayraklı/#2788077)

    sağolsun daha ilk maçtan kendisi beni haklı çıkardı. 18 ekim 2019 galatasaray sivasspor maçında birinci sınıf futbol oynadığından falan değil. mariano bizim beklentimizi o denli düşürdü ki şener'in yaptığı ilk ortanın yerini bulup gol tehlikesi yaratması bile taraftara keyif sigarası yaktırdı. aylardır maça çıkmayan oyuncunun oynadığı standart oyun yetiyor vatandaşa.

    aynı durum taylan için de geçerli. ilk çıktığı maçtan sonra kendisiyle ilgili "frenkie de jong getir götürünü yapar, sanırım kendisi evlatlık çünkü tam adı bildiğim kadarıyla taylan kroos" tadında entryler girelecek. girilmemesi mümkün değil. çünkü belhanda öyle bir seviyeye çekti olayı. kaptırılan bir toptan sonra kendi sahamızda başarıyla çaldığı bir top, düzgün bir koşu, isabetli bir tek pas, atacağı sıradan bir ara pası, bir asist zaten bizi sokağa dökecek. gol atması durumunda olacakları tahmin edemiyorum.

    kendisinden zaten beklentim büyük. ama şartlar o kadar müsait ki en standart oyunuyla bile gönlümüze taht kuracak. tabi hoca müsade ederse.