• 58
    az önce akşam haberlerini karga sesli hanımefendi sunarken; "biliyorsunuz her akşam duayen gazetecilere futbol yorumlatıyoruz. bugün de mikrofonda efsane tayfun bayırdır olacak dedi." ben de denk geldim izleyeyim dedim.

    bu arkadaş sırasıyla galatasaray, fenerbahçe ve beşiktaş'ı yorumluyor (aklı yettiği kadar) galatasaray maçı için; "galatasaray erzurum maçı*nı konuşmaya gerek yok. erzurumun hakkının yendiği hakem kararıyla kazanılan bir maç dedi" bu kadar.

    işte arkadaşlar görüyorsunuz. taraftarı mallaştıran futbolu çirkinleştiren bu adamlar oluyor. sözde duayen olacak. yahu neden kimse erzurum'un 90 dakika hiçbir şey oynamadıgını konuşmuyor. neden kimse sabaha kadar oynansa o maçı erzurum yine kazanamazdı demiyor. neden mehmet özdilek bile gs maçı hak etti söylemini konuşmuyor neden erzurum başkanının falcao'u atılması ağır oldu lafını soylemiyor. hiçbir takım hiçbir şey oynamıyor ama nedense her hafta hakem sayesinde kaybediyolar.

    futbol artık hakem mac kazandırdı kaybettirdiye döndü. beni maç günü fenerli iq sorunu olan bir arkadaşım aramıştı o bile yine bedava kazanmışsınız he hakemler de sizi kolluyo gibi aptalca şeyler söyledi. bırakın maçı izlemeyi özete bile bakmamış. twitterda trol bir hesaptan paylaşılan bir şey görmüş sözde bizi kötülüyor.

    türk futbolundan böyle taraftar zihniyeti ve bunun gibi geri kafalı gazetecilerden dolayı soguyorum. çünkü böyle adamları ciddiye alıp ortalıgı yangın yerine çeviren cok insan var.