• 2707
  eski 90 lardaki mafyatik dönemlerde olsak ayağına sıktırmışlardı bunun...(hiç istemeyiz) hatta şu an bile bir babayiğit taraftar sokakta haddini bildirse kendisine hiç üzülmem... (hiç istemem!)
  kulüpleri koruyan bir yasa çıkartıp adını "tarık çamdal yasası" koyacaksın... ey tarık buraları okuyorsan ne kadar onursuz, gurursuz bir insan olduğunu unutma. elbet çocukların büyüyecek ve buraları okuyacaklar... babalarının ne kadar onursuz bir adam olduğunu görecekler... dünya ve futbol durdukça bu topraklarda tarık çamdal diye biri vardı onursuzun gurursuzun önde gideniydi diye bilinecek... eşin de bilsin, annen de bilsin baban da bilsin... ilerde çocukların da bilsin...
 • 2709
  oynamak için gayret göstermeyen, büyük umutla alınıp aşama kaydedemeyen futbolcudur. buna bu aklı verenler, sen antramanina çıkıyor musun? başka gayrete gerek yok, parayı hakediyorsun demisler? hoca oynatır oynatmaz takma. paranı al keyfine bak. yabancılar ise onurlu çıktı. çoğu gitti oynadı, yeri geldi parasından feragat etti, adamlar oynamak için çırpındı. bunlara kötü örnek olanlar adam muhabbeti yapan tayfa ve rızıkzadeler.
 • 2711
  kendisi geçen sezon 3 kupa maçında oynamıştı. bu sezon hazırlık maçı bile görmedi. a2 takımının maçlarında bile oynatılmıyor.

  tüm parasını verip sözleşmesini feshetmek tarık için ödül.

  sonuçta o para bizden her türlü çıkacaksa, tarık böyle tek başına antreman yaparak çürüsün de öyle çıksın. sezon sonu 28 yaşında sözleşmesi bittiğinde kendisine kulüp bulamasın. 2 sezon ayağına top değmemiş adam olarak kalsın ortalıkta.
 • 2712
  şunu anladım ki her sözleşmeye “oyuncu üst üste x kadar maçta oynamadığında sözleşmesi tazminatsız sonlandırılabilir” gibi bir maddenin koyulması gerekiyor. x’in kaç olacağına konunun uzmanları karar versin. kazandığı parayla kıyaslandığında dünyadaki hiçbir sektörde sahip olamayacağı rahatlığa sahip futbolcudur.
 • 2713
  sanki kulup bulamasa issiz kalip acikta kalacak gibi dusunup kendimizi tatmin ediyoruz. adam futbol oynamak pesinde degil ki! zaten galatasaraydan sonra takim bulmak gibi bir niyeti yok. kenara en azindan 20 milyon tl koymustur, onun getirisiyle yasar, isterse ticaret yapar, bizim hayatimiz boyunca yasamayacagamiz luks ve zenginlik icinde yasar.