• 2216
  gitmemek için direnen oyuncuymuş. :)

  doğal hakkıdır tabi. maaşını alması da en doğal hakkıdır. bu adamın maaşı mutlaka her ay düzenli olarak hesabına yatmalıdır ve kendisine antrenman yapması için toprak saha ayarlanmalıdır. günde en az 4 defa idman yapması gereken bir program hazırlanmalıdır. kendisinin maaşını alması ne kadar doğalsa kulübün bu uygulamaları da o kadar doğaldır. sonuçta bunlar kendisini geliştirmesi ve başarılı bir futbolcu olması için yapılması gereken şeyler. :)
 • 2221
  evet, kendisi üzerinden taraftarı suçluyoruz.

  şimdi, ben taraftarım. bildiğin galatasaray taraftarıyım. seviyorum kulübü.
  ben dursun özbek gitsin diyorum, gitmiyor. etkim yok.
  ben adnan polat'ı, özhan canaydın'ı, dursun özbek'i seçen adamlar artık galatasaray'a başkan seçmesin diyorum, seçiyorlar. etkim yok.
  ben can topsakal istifa etmeli, yönetimde olmamalı diyorum, oluyor. etkim yok.
  ben galatasaray yedek oyuncularını ve rotasyon oyuncularını altyapıdan çıkartabilmeli diyorum, çıkmıyor, çaba da göremiyorum. etkim yok.
  ben kulübümüz gözlem ağını genişletmeli ve gözlemci ekibini etkin kullanmalı diyorum. gördüğüm kadarıyla kullanmıyor. etkim yok.
  etkim yok yahu, kimse takmıyor beni. kimse iplemiyor.

  ama benim gibi başka bir taraftar da iplenmiyor. yalnız bu adam gibi başka adamlar gelip tarık çamdal gelmeli diyor, tarık çamdal gelip kulübün içine ediyor, hop, suçlu taraftar. sanki kulübün gözlem ekibi müthiş bir araştırma yapmış, onlarca alternatif var da baskı yüzünden tarık çamdal alınıyor. he öyle alınıyor. kesin öyledir.

  ne güzel amk ya. taraftarı sikleyen olmayacak, tutmayan transferde sorumlu taraftar olacak.
  ulan aynı taraftar dursun özbek istifa da diyor, nerede o müthiş etkili taraftar?
  aynı taraftar tüzük değişsin, üye olalım da diyor. hani değişiklik? hani ya etkili taraftar.

  sikerler öyle kamuoyu baskısını da, taraftar baskısını da. nah taraftar baskısı, nah.
 • 2222
  tarık çamdal'ın transferinde taraftarın büyük baskısının ve etkisinin olduğu doğrudur. o zaman alınmasaydı zamanın yönetimine sol bek mevkisinde olası olumsuz her durumda bak almadınız adamı vs. eleştirileri de gelecekti. bunların hepsi doğrudur.

  peki amk kim dedi adama 15+23 senelik kontrat yapın diye !!? kim dedi bu herife bu kadar parayı verinde bir daha kimse o paraları ödeyebilip alamasın bunu diye !?! verilen bonservis de çok aşırı ancak onu demiyorum çünkü eskişehirspor o zaman ki mevcut yabancı sınırını ve galatasaray'ın çaresizliğini o üzerindeki baskıyı çok iyi kullandı.

  yönetimdeki dallamaların anadolu kulübündeki oyuncuyu galatasaray'a sırf para uğruna getirmelerinin suçu bu taraftara atılamaz. yoksa al burdan koy 2 kişi transferin başına anadoludan istediğin oyuncuyu alsın sana bonservisine 10 m euro ver adama kazandığının 3 katını ver git kimi istiyoran al anadoludan ! böyle transfer için araştırma bilgi tecrübe vs ihtiyaç yok ki

  saçma sapan kontrat süresi ve maaşı ile taraftar suçlanmaya çalışan futbolcu.
 • 2224
  kendisine tuzla'da bir toprak sahada günde 3 idman konmaması rezalet olan zat. yılda 1.5 milyon euro maaş alıp her türlü etik, ahlak ve sportif değerden uzak olan bu arkadaşa florya'da el bebek gül bebek bakılması olacak iş değil. kendisinin tecrit edilmesi, çim sahada idman yapmayı bile unutması, altyapıdaki çocukların kendisini görmemesi gerekiyor. yasal sınırlar içinde her türlü mobbing bu arkadaşa haktır.

  kendisi için taraftarı suçlayanlar; dembele, konoplyanka, johansen, delaney, maxi pereira transferlerinde taraftar sosyal medyada bir yerini yırttı ama dinleyen olmadı. bu zat bize susuz sabunsuz yabancı kısıtlamasının kazığıdır. başka bir şey aramaya gerek yok.
 • 2226
  maalesef futbolda kotu performans sergileme ve kadroya girememe gibi nedenlerden dolayi oyuncu sozlesmelerinde revizyona gidilmesi konusunda bir duzenleme olmayisinin ekmegini yemektedir. hayatta en kolay para kazanan kim denilirse bu zat basta gelir. ama asil suc bunu zamaninda galatasaray'a getiren yonetim ve teknik ekipte.
 • 2228
  adam çatır çatır parasını alıyor enayi mi gitsin. bitirir sözleşmesini sonra nasıl olsa komisyon sever yönetici illaki bulur.
  yıllık ücretinin birazı menajere birazı kulüp yöneticilerine tamamdır. al sana yeni sözleşme. sonuçta oynamıyor ki adam hangi takımda olduğu da fark etmiyor onun için, paraları cukkalamaya devam eder.