• 168
    sabırsızlıkla beklediğim ve bizi çok daha güzel bir konuma geleceğimizi düşündüren söz.

    bu sene devre arasında pek transfer yapacağımızı düşünmüyorum. olursa van aanholt yerine ya da yedeğine bir sol bek oluruz. yabancı sınırı olmasa belki daha net bir 6 numara da alabilirdik ama sınır var, bence bu konulara girmeyeceğiz. beni heyecanlandıran şey devre arası kampında yapacağımız taktik hazırlık. 2019-2020 sezonunda da hoca aynı sözü söylemiş ve ocak ayında bambaşka forma bürünmüştük aynı oyuncu kadrosuyla. 8'de 8 yapmış, feneri kadıköyde 3-1 geçmiştik. pandemi olmasa büyük ihtimalle şampiyonduk. aynı etkiyi bu sene de göreceğiz bence.

    peki bizim eksiğimiz ne? hücum organizasyonu. yeni kadroyuz. yeni olmamız yetmiyormuş gibi genciz de. kanatlar da, orta saha da genç. hücumda biraz sıkıntı çekiyoruz. avrupada muhteşem savunma oyunu oynuyoruz ve rakibi kitliyoruz, buna bayılıyorum. bir de hücumda daha efektif olursak inanılmaz haz alacağız hepimiz. ligde sallantılı form durumumuz da bundan ötürü. hocanın ligde bazı yanlış tercihleri/inatları olduğu kadar bence en önemli sorun dediğim gibi henüz hücumu oturtamamış olmamız. ama oturtacağız, olacak. ocak ayı gerçekten kritik.

    ligde devreyi lider bitiremesek bile liderin ensesinde bitirirsek harika olur. uefa'da da grubu lider bitirirsek yemeyin de yanında yatın.

    gerçekten büyük heyecan duyuyorum. uzun zamandır bu kadar umutlu ve mutlu değildim. hocaya ne kadar teşekkür etsem az.