• 102
  tüm eleştirilere, kötü yorumlara, destek olanlara, köstek olanlara, tanıyanlara ve tanımayanlara sonsuz teşekkür eden kişilik.

  durumumu defalarca anlattım, 3 kere tweet attım ve buraya da 2 entry girdim. ama hala tanımamalarına rağmen saçma ithamlar devam ediyor.

  mehmet ağar hem kirvem hem nikah şahidim. bu çok gizli, öğrenilmesi zor bir bilgi değil. aramaya yazınca zaten muhteşem kolonya haberiyle beraber herkesin kolayca görebileceği bi durum.

  burdan yola çıkıp sayın fatih terim ve ailesiyle tanıştıran da odur heralde ya diyerek varılması amaçlanan şey ne tam çözemedim. ama bilmeden ithamlarda bulunulup çok biliyor görülmek memlekette ata sporu. tanıştıran kişi o değil, tam tersi. hatta hocanın ankaragücü'ne gelişinde büyük rol oynayanlardan biri de babamdır. o soyada sahip olmak da benim için her zaman gurur ve onurdur. insanları ailesi üzerinden eleştirmek veya laf söylemek en nefret ettiğim şeylerden, çünkü her birey kendinden sorumludur ve o şekilde değerlendirilmesi gerekir.

  gelelim hocayı tanıdığım için prim kasma durumuna :)

  hocayla görüşürüm evet, canımdan çok severim evet, ama bundan prim yaptığım ve takipçi kastığım söylemleri için daha önce de bu teklifi vermiştim. buyrun hesap sizin olsun. bu teklif; aynı şekilde benim galatasaray ismini kullanarak çıkar sağladığımı ispatlayabilecekler için de geçerli. youtube üzerinden yaptığımız programda bile kazanç sağlamayalım, gelen 3 5 kuruşu yine aynı şekilde galatasaray taraftarına verelim, store'dan ürün alalım hediye edelim diyerek yapıyoruz, ve aynı şekilde devam edecek. şüphesi olan, hesaplara bakmak isteyen herkes gelip kontrol edebilir. bir dm atmanız yeterli.

  bana abi denilmesi, saygı duyulması muhteşem şeyler. insanlarda bunu oluşturmak benim için en büyük kazanç. ama bundan bile rahatsız olup, zamirsiz kişilik diye eleştirmek bende farklı durumları düşündürmeye başladı.

  sizlerden eğer kabul ederseniz bir abi, bir arkadaş, çekemediğiniz bir kişilik veya galatasaray düşmanı veya gözünüzde nasıl bir yerim varsa rica ediyorum. ben hakkında bu kadar entry girilecek, üstüne yorum yapılacak, tartışılacak, taraf olunacak bir kişi değilim. tek tarafımız galatasaray olsun. bu da bu başlığa girilmiş son entry olsun.

  not: yayında çoluk çocuk diye tanımladığım kişilerin, saygı çerçevesinde benimle konuşan, ulaşan, mesaj atan kişiler olmadığını belirtmem lazım. yanlış anlaşılma olmuş orda. kırdığım kişilerden tekrar tekrar özür dilerim. ayrıca burda küfür olmadı, kastım twitterdı.