• 25
  seçim sonuçlarının türk futboluna etkisinin aynı düzeni sürdürmek olarak göstermeye başlayacağı ve bu nedenle,

  yine tek adayla girdiği bir seçimde atanmış bir tff başkanıyla, siyasallaşmış bir futbol düzeninde oynanacak sezon.

  yine galatasaray'ın hakkı, hukuku sahada hatalı kararlarla gasp edilirken, fenerbahçe ve beşiktaş'ın da hakem ikramlarıyla yarışa son ana kadar tutunacağı bir sinir harbi sezon daha bizleri bekliyor.

  yazın iyi dinlenin renktaşlarım. transferlere filan çok kafayı takmamaya çalışın. çünkü o enerji ve metanet her sezon olduğu gibi gelecek sezon boyunca da bize lazım olacak.

  son not: şimdiden icardi geldi mi nöbeti tutanlar siz çoktan galatasaray'ın kendisi olmuşsunuz haberiniz yok.

  iyi tatiller.
 • 26
  sezonu erken açacağımız için, lig başlangıcını fena yapmayız ancak ekim sonu kasım başı gibi düşüş ihtimali olan dönemde taraftara ve rotasyon oyuncularına büyük iş düşecektir. bu sebeple geniş kadro ve potansiyelli yedek oyuncular çok büyük önem arz edecektir.

  mevcut kadro için konuşacak olursak kaan ayhan, dubois, yusuf demir, yunus akgün, barış alper yılmaz bu noktada çok kritik öneme sahip oyuncular olacak. bunların yanı sıra büyük ayhan akman yan çarı*, ross ve alt yapıdan takıma monte edeceğimiz iki oyuncu daha bu süreçte elimizi rahatlatabilir. özellikle türkiye kupası'nın ilk turlarında, skoru aldığımız lig maçlarında ezbere oyuna sürülmesi ve yorgun dönemlerde hazır hale getirilmesi gerekiyor bu oyuncuların.
App Store'dan indirin Google Play'den alın