• 116
  fatih terim - ultraslan arasında geçecek gibi duran sezon.
  bu bir dış mıhrak olayı değil. fatih terim'in kendisi ayarla bunu. o ultraslan fatih terim için yaptıkları ortada iken şimdi yaptıkları başka fatih terimden ayrı olmaması gerekiyor.

  ayrıca hocanın da bazı noktaları sadece galatasaray'ın yararlarını düşünmesi lazım. çünkü babel'e tanınan şans sevmesem de diagne'ye tanınmalı eğer tanınmıyorsa neden babel'in sorusu taraftarın tepkisinde duruyor gibi.

  çok zor sezon olacak. hoca kendi karakterinin yanında kurmak istediği plan için yapması gereken aksiyonlar var. bunu ne kadar erken alırsa taraftarı o kadar arkasına alır. rüzgara karşı koşamayız.
 • 117
  5. haftasında 7 puan kaybetmiş olduğumuz sezon.

  taraftarın fazla rahat olmasına anlam veremiyorum.

  ilk haftalarda kaybedilen puanların kıymetini ligin sonlarına doğru anlayacağız ama o zaman da iş işten geçmiş olacak.

  bjk 2-0'dan dönüp maç kazanırken bir iki kez üst üste 2-0 öndeyken zar zor maçtan bir puan alabiliyoruz ve sonrasında da kendi evimizde silik bir oyunla kaybediyoruz.

  bahane çok ama affedersiniz g*t gibi, herkeste bahane bol.

  takım sezona başlayalı 2 ay oldu, yeni bir takımımız var eyvallah ama bu kadar plansız bir görünüm korkutuyor. 17-18'de de yeni bir takım vardı.

  işler böyle giderse bjk tulum çıkarıp şampiyon olur.
 • 118
  galatasaray'ın şampiyon olmasına çok düşük ihtimal verdiğim sezon. normal şartlarda böyle ama burası türkiye ligi kalite çok düşük. lig genellikle 2. yarıda başlıyor. evde oldukça fırsat buldukça türkiye ligini izlemeye çalışıyorum ama bu sezon kalite inanılmaz düşük. izlenmiyor maçlar. italya ligini takip eden biri olarak onların oynadığı futbolsa bizimki başka bir şey gerçekten. bu işin parayla falan alakası yok. bizde oynanan başka bir spor gibi gerçekten. umarım sene sonunda şampiyon biz oluruz ama daha önemlisi oyuncuların gelişimi. bu genç oyuncular gelişmezse seneye çok daha kötü olur her şey.
 • 119
  daha 5 haftada 5 puan geriye düştüğümüz sezon. geçen sene ilk yarıda ve 2.yarının ortasında kaybettiğin abuk subuk puanlar yüzünden 1 golle averajı kaybettin ondan sonra da caka sattın millete “uzay takımı beşiktaş 1 golle şampiyon oldu” diye. bunun bir de 2019-20 sezonu versiyonu var orada da aynı şey oldu, ankaragücü’ne 10 dakikada maç vermeler falan.

  geçen seneden hiçbir ders alınmamış. tam gaz devam ediyor teknik heyetimiz.
 • 120
  elbette her şey için çok erken ama bana feci şekilde 2016-2017 sezonunu hatırlatan sezon. o sezonda beşiktaş çok iddialı bir kadro kurmuştu. fenerbahçe ve galatasaray da kendince iddialı ama beşiktaş'a oranla daha iddiasız kadrolar kurmuştu.

  o sezon da beşiktaş'ı tek zorlayabilen abdullah avcı'nın başakşehir'i olmuştu. bu sezonda başakşehir'i yine abdullah avcı'nın takımı trabzonspor olarak görüyorum.

  bir süre bu ikili arasında geçip daha sonra beşiktaş'ın arayı açacağını düşünüyorum. tekrar belirtiyorum tabi ki çok erken ama bana o sezonu çok anımsatıyor.
 • 121
  henüz yorum yapmak için çok erken olan sezon. buyurun size geçen yıl 5. hafta puan durumu:

  https://www.tff.org/...1529&hafta=5#grp

  geçen sezonun şampiyonu beşiktaş nerde? 4 puan ve 4 maçla tablonun dibinde. liderle arasındaki puan farkı bir maç eksiğiyle 9.

  neden? daha yepyeni bir takımlardı çünkü. herkes yeniydi, birbirini tanımıyordu. ilk yarının sonlarına doğru açılmaya başladılar.

  bu sene şu an için daha derli toplu gözüken takım da onlar. neden? çünkü iskeletlerini korudular, üstüne birkaç tane kaliteli takviye yaptılar. yani birbirini tanıyan bir takımları var.

  biz ve fenerbahçe ise yepyeni takımlar. futbolun oturması için biraz zamana ihtiyaç var. fakat bu sezon için daha o köprünün altından çok sular akar. kimse şampiyon olmadı, kimse de havlu atmadı. sabır, sabır.