• 830
  hala şampiyon bitirme olasılığımız olan sezon.
  bismillahirrahmanirrahim;
  fakirin ekmeği umut diyerek yaradana sığınıp tahminlerimi yapıyorum:
  besiktas: 81 puan
  karagümrük - 1 puan
  göztepe(d) - 1 puan

  fenerbahce: 79 puan
  sivasspor - 1 puan
  kayserispor(d) - 1 puan

  galatasaray: 78 puan
  denizlispor(d) - 3 puan
  yeni malatyaspor - 3 puan

  sonuc:
  gs: 84
  bjk: 83
  fb: 81

  sen büyüksün allahım
  duy bu sesi gönder adaletini
  amin.
 • 831
  son haftalarına girerken canımız, ciğerimiz galatasaray'ımızın oldukça rahat bir pozisyonda olduğunu düşündüğüm sezon. 3 puan önümüzde arenada döve döve yendiğimiz beşiktaş, 1 puan önümüzde de karma karışık duygular içerisinde olan fenerbahçe var. mantıklı düşünmeye çalışırsak beşiktaş'ın 2 maçta 4 puan alarak rahat bir şekilde şampiyon olması lazım. fenerbahçe ise kendi maçlarını kazanarak beşiktaş'ın alacağı bir mağlubiyeti beklemeye çalışacak.

  ancak beşiktaş tarafının oldukça gergin ve stresli olduğu ve rakiplerin enselerinde olmalarından son derece rahatsız hissettiği bir gerçek. fenerbahçe'de ise ya beşiktaş bir hata yapar da bunu değerlendiremezsek, hatta arttırıyorum ya beşiktaş bir hata yapar da bunu değerlendiremezsek ve es kaza bir galatasaray şampiyonluğu daha görürsek korkularının mevcut olduğu da bariz şekilde belli.

  tüm bunlara rağmen ben hala beşiktaş'ın minimum 4 puan alarak şampiyon olacağını düşünüyorum. 2 hedefsiz takımla karşılaşacaklar sonuçta. sözlük ahalisinin aksine puan kaybı yapma ihtimalini daha yüksek gördüğüm takım fenerbahçe. sonuç olarak ise biz olmuyorsak ikisinden birinin şampiyon olması benim için çok da bir fark yaratmıyor. yani yesinler birbirlerini.

  biz mi? zaten bitime 2 hafta kala 2 takımın gerisindeyiz. görece rahat fikstürümüzdeki maçları alıp olanları izleyeceğiz. ha olur da iki ezeli rakibimiz sezonu bize altın bir tabakta sunarsa biz de kahkahalar eşliğinde 'nasıl olduk lan?' diyerek şampiyonluğumuzu kutlarız.
 • 832
  ilk 3'ü, ucl katılım hakları alacak takımları, ligin kaderini, belki de şampiyonu belirleyecek olan maç,

  11 mayıs 2021 fenerbahçe sivasspor maçıdır.

  bu maçın hakemleri(saha-var) kim olacak çok merak ediyorum. çünkü rastgele verilmiş isimler olmayacak, bundan emin olabilirsiniz.

  11 mayıs 2021 akşamı saat 22.30'da oluşacak puan durumuna göre fenerbahçe puan cetvelinde altımızda değilse malesef fenerbahçe'nin gerisinde bitirmiş olacağız sezonu. artık 2. mi 3. mü olacağımızı bekleriz son hafta.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!