• 510
  bu sezonla ilgili en net gerçek şu ki büyük maçların direkt bir etkisi olduğunu söylemek zor. 3 büyükler hatta trabzon'un maçlarını kastediyorum.

  beşiktaş bizi yendi, aynı puandayız.
  feneri deplasmanda yendik, hala dibimizdeler
  trabzon'u herkes yendi, onlar da gayet yakın zirveye.

  21 takım muhabbeti umarım önümüzdeki senelerde azala azala 14 ya da 16 takım falan olur. her gün maç olması güzel olsa da kaliteyi çok düşürdü, hele hele bizim lig için.

  o kadar maç oynandı daha 13-14 hafta var.
 • 513
  ekonomik sebeplerden ötürü 21 takım ile oynatılan ve 3 büyük takımın başabaş gitmesi için olağanüstü çaba sarf edilen lig.

  özellikle fb ve bjk futbol takımlarının inanılmaz hakem kararları ile kollandığı ve bizim de tam tersine ara ara doğrandığımız ve bu sayede puan puana devam eden sezon.

  hakem kararları tam tersi işlese* en yakın rakiplere 10-15 puan fark atmış olurduk. o zaman ne bein sport üyeliği kalırdı ne reyting.

  ne yazık ki şuna da inanmaya başladım. mesela dursun bakkal dönemindeki gibi rezil bir sezon geçirsek bu sezon özelinde bizi de ite kaka son haftalara kadar yarışa sokarlardı. amaç heyecan fırtınasını uzattıkları kadar uzatabilmek.

  ama işte öndeki takım galatasaray ve tff, mhk, tahkim, pfdk gibi yerler de galatasaray düşmanı olunca sırtlarını dayadıkları yerlerden de güç alarak bizi doğruyolar.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!