• 22
    öncelikli olarak düşünmemiz gereken platform. bu mali yapıda şampiyonlar liginde (çok çok şanslı bir kura çekmezsek) gruptan çıkmamız imkansız. türk takımlarının ekonomilerini döndürme şartı şampiyon olup şampiyonlar ligi katılım gelirlerini elde etmektir. 13 haziran 2018 uefa'nın galatasaray'a verdiği cezalar neticesinde çıkar yolumuz ligi şampiyon bitirmekten geçiyor. aceleci davranmamamız lazım. şampiyonlar ligi'nde alacağımız muhtemel kötü sonuçlar üzerinden yönetim ve teknik heyete baskı kurmamamız lazım. galatasaray'ın geleceği bu platformda yatıyor. şampiyon ol şampiyonlar ligine git. çözüm bu.
  • 24
    seneye en fazla önem vermemiz gereken kulvar. üç sene üst üste şampiyonlar ligine katılıp son sene de gruptan çıksak 110-120 milyon euro gibi bir gelir elde edebiliriz.

    şampiyonlar ligi'nde ilk seneden neden başarı gelmedi diye teknik heyetin ve futbolcuların üzerinde baskı kurmayı doğru bulmuyorum. beşiktaş geçen sene başarılı oldu da ne oldu? ligi saldılar şimdi avrupa ligine zilyonuncu ön elemeden katılacaklar. muazzam da bir gelirden oldular günübirlik başarı uğruna.

    bizim şampiyon olup şampiyonlar ligine katılmayı adet haline getirmeniz lazım mali durumu sürdürülebilir hale getirene kadar.