• 247
  aslında izlenecek lig değil. yanlış anlaşılmasın ben demiyorum ki avrupa ligleri, şampiyonlar ligi falan çok temiz, pislik barındırmayan ligler ama en azından futbol namına bir şey görüyoruz, mücadele eden, canını dişine takan futbolcu görüyoruz. bizim lig hem ağır, hem top oyunda çok az kalıyor, hem şaibeli, hem hakemler hep maçın önünde.

  cidden çekilecek dert değil.
 • 249
  (bkz: 7 nisan 2021 beşiktaş alanyaspor maçı) ile de gördük ki millet ligden “el çeker” olmuş. daha önce de yazdım sezonun sonuna doğru çok enteresan şeyler göreceğiz diye. bjk bu sene şampiyon olur, fb de artık 10 mu 9 mu 8 mi ne haltsa şampiyonluk alır. herkes bakar dalgasına. biz mi? biz geçelim o ligden çekiliriz, 30m taraftarız tantanasını. pilot olmamak için kendimi zor tuttuğum 2. entry bu. çok ama çok kibarca kimsenin ipinde değil 30m taraftar falan.

  memleketin başında nasıl bir ideoloji var?
  tff başında nasıl bir ideoloji var?
  mhk başında nasıl bir ideoloji var?

  kendimi bir süredir burak yılmaz’ın “hadi abi ya” modunda tutuyorum. bakıyorum, izliyorum ve umutlarımın, yarınlarımın, hayallerimin ırzına geçilişini izliyorum. herkes rant peşinde. doğruya doğru diyen insan kalmadı memlekette. dejenere olduk ya hu! insanlar yanlış olduğunu bile bile bir şeyler geveleyip gülüyor, olumlu reaksiyon bekliyor ya kafayı yiyeceğim.

  benim takımım ikili mücadeleye giremiyor. cesur yürek hakemler yargı dağıtıyor çünkü. temaslı oynanan şu kahrolası oyunda temas edemez olduk ya. bir rakibe bakıyorsun çata çat amk. kol kopmadıkça kulaktan kan gelmedikçe devam. şu rakiplerin kaçı kaç maçı 11 kişi bitirebilir el insaf be!

  kırdılar kardeşim. seni, beni, onu kırdılar. o teraziyi de kırdılar.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!