• 416
  maicon a ödenecek veya vadesi henüz gelmemiş maaşını ödemeyecek olmayi kar sayan çiçeği burnunda basın sözcümuz. kısmen doğru olabilir bu belki( bence değil ama tamamen de yanlış değil ) ama bu olayın aynısını yani yapılan yanlısı en güzel örtme örneğini, adnan polat elano yu sattiginda yapmıştı. birbirinin aynı iki örnek. sonu da aynı olacak gibi.
 • 417
  yıllarca serhat ulueren ve ertem şener'in yanında galatasaray muhabiri olarak görev yapmış, basın toplantılarında sorduğu saçma sapan sorularla ve iki cümleyi bir araya getirememesiyle nam salmış bir şahıs. şimdilerde galatasaray spor kulübü iletişim müdürlüğü bünyesinde başkan mustafa cengiz'in düdüğü olarak görev yapıyor. başkanımız sağolsun galatasaray ile ilgili en doğru haberleri hızlıca ajans1905 diye bir youtube kanalında bu amcanın dağ bayır çektiği videolardan öğrenebiliyoruz.
 • 418
  https://twitter.com/...227727434739712?s=20

  mustafa cengiz yönetiminin ölçüyü fazla kaçıran muhabiri. maicon transferini anlatırsa ortalık toz duman olurmuş. bir kişi de çıkıp sormamış kendisine o zamanlar da içeriden böyle haber alabiliyordun da neden hiç haber yapmıyordun diye? maicon'lar belhanda'lar, feghouli'ler falan gelirken sosyal medya kullanan taraftarın %80 i adını bile bilmiyordu bu ağabeyin. resmen taraftarın aklıyla alay ediyor. manuel da costa'nın bile 4.5 milyon eurolara satıldığı bir ortamda maicon'un nasıl 1.5 milyon euroya satıldığını anlat hele. 8 vereni biz zaten teneke bağlayıp göndermiştik.

  sırf yönetim fatih hoca'ya zorla kabul ettirdi ve çok yüksek maaş veriyor diye yazın başından beri falcao kamp yerse şov yapar taraftar haksızlık ediyor deyip duruyor, sürekli yönetim övüyor, sürekli yönetim aklıyor. artık iyice ahmet ercanlar tadı vermeye başladı.
 • 419
  zamanında galatasaray sözlüğü kapattirabilecegini sanıp bu işe mesai harcayan kötü muhabir. kendisi gibi bir sözde gazeteciyi bünyesine alıp prim yaptıran yönetim de umarım yanlış yaptığının farkına varır. kendi sözde gazeteciliği için yapmayacağı iş olmayan gazeteci olması ancak türkiye gibi bir ülkede mümkün olan bu şahıs artık galatasaray üzerinden prim yapmamalı. sıkıntılı bir süreçten geçen galatasaray'ı ne kadar yipratacagini zerre düşünmeyen bu adamı seven sayan benim gözümde galatasaray'ın çıkarlarını hiç düşünmüyordur. bir an önce azalarak bitmesi ümidiyle.

  sözde gazeteci.
 • 420
  mustafa cengiz yönetimi öncesi taraftarların %1'i belki tanır,belki tanımazdı. bu yönetim kendisine haber uçurduğu için bir anda popüler oldu, doğal olarak da yönetimi korumaya çalışıyor, çünkü bu sayede kendi reklamını da yapıyor.

  konulara bu bağlamda bakarsak neden yönetimi savunduğunu daha net kavrayabiliriz. o yüzden de kendisine hiç ama hiç kızmıyorum.

  kısacası bu adamı ünlü yapan da biziz, adamın haberlerini ciddiye alan da biziz. dolayısıyla adamı suçlu ilan etmektense sadece vereceği haberleri iyice süzüp transferleri 5-10 gün öncesinden öğrendiğimiz için arada da olsa verdiği haberleri takip ediyorum. yoksa ister mustafa cengiz yönetimini savunmuş ister dursun özbek yönetimini savunmuş, hiç ama hiç umursamıyorum, çünkü ciddiye almıyorum.

  siz de sadece verdiği transfer haberlerini ciddiye alıp, yönetimi savunma kısmını göz ardı edebilirseniz daha mutlu olabilirsiniz.
 • 423
  "maicon’dan kurtulan galatasaray şimdi de belhanda’dan kesin kurtulmak için çalışmalarını sürdürüyor.."
  https://twitter.com/...218349805707264?s=20

  bu nasıl bir kafadır?

  biz belhanda'dan neden "kurtuluyoruz"? adam 3 senede fenerbahçe + besiktaş'ın bilmem kaç senede kazandığından fazla kupa kazanmış. oyuncuyu neden muhabirler üzerinden kötüleyip hem dünyaya hem de sosyal medyaya yem ediyoruz?

  bonservis geliri elde edebileceğimiz 3-5 oyuncu var. onlar da tu kaka.

  maicon yaşlı. belhanda'dan kurtuluyoruz. diagne kazma. feghouli tembel.

  o zaman hangi oyuncular 3 senede 2 şampiyonluk getirdi bu takıma? söylesinler bari onları satıp para kazanalım.