• 48
  galatasaray türk spor tarihinin en yüksek sponsorluk gelirlerine ulaştığı bir dönem yaşıyor arkadaşlar. eğer vakit bulup geçmiş genel kurullardaki erden timur konuşmalarını dinlerseniz adam madde madde anlatıyor. o sebeple sponsor bulamıyoruz, iyi sponsorluk anlaşmaları sağlıyamıyoruz demek lafügüzaf.

  https://www.istanbulhaber.com.tr/...ti-haber-2314101.htm
 • 49
  kurun geldiği noktaya bakınca nike’ın bize verdiği fiyata ulaşamayacağımız belli gibiydi. şirketler açısından bakınca kar edemeyeceği bir düşük gelir ülkesinden uzak durmalarını anlayabiliyorum.
  gelir ülkesinden uzak durmalarını anlayabiliyorum.

  ancak bizim sorunumuz puma ya da nike değil, onlardan else edeceğimiz gelir de değil. potansiyelimizi ortaya çıkaramıyor oluşumuz.

  jordan’ın nike anlaşmasını anlatan air’de konu çok güzel işleniyor. adidas piyasanın %70’ini kontrol ediyor. nike’ın jordan’a önerdiği miktar ve piyasa payı mj için adidas’ı daha makul bir tercih yapıyor. ancak mj tarihte ilk defa her bir satılan ürün için pay almayı sözleşmesine ekletiyor ve servetinin büyük bir kısmını da buna borçlu.

  şimdi biz mj kadar büyük bir marka değiliz, o kadar potansiyelimiz de yok. ama store’un hali pürmelalini düşününce asıl sorunumuz da sanki markalar ve ücretlerden daha büyük.
App Store'dan indirin Google Play'den alın