• 30
    hem fb-nin global şubesi olan juventus'u hem galatasaray'ı tutan ilginç insanlar. juventusla fb çok benzer camialar. italyan ulusal sermayesinin önde temsilcisi agnelli ailesi ve prensleri juventus başkanı andrea agnelli. yine aynı şekilde türkiyede fb ali koçla bu durumda. nefret ettikleri interin onlardan daha çok şampiyonlar ligi kupasına sahip olması sebebi ile kompleksleri ve fb-lilerin bizim uefa kupası kompleksleri. şike geçmişlerini konuşmaya bile gerek yok. yine aziz yıldırımla luciano moggi de bir çok paralellik taşıyor...
  • 31
    dünya’daki kimse galatasaray başkanları için galatasaray’a sempati duymuyor. döneminin futbolcuları ve başarıları için ilgi duyuyorsa, kimse de başkanları için juventus’a sempati duymuyor. zidane,nedved,del piero, trezeguet, buffon gibi isimler için sempati duyuyor. tıpkı roma’ya totti için milan’ın efsane kadrosu için duyduğu gibi.
    not: dahil olmadığım gruptur. ancak sarri sempatim doğrudur.
  • 36
    benim juventus özelinde değil de genel olarak garip karşıladıgım başka takım sempatizanları. yani ben juventus'u doğal rakibimiz olarak görüyorum bu yüzden sempati duyamıyorum hiçbirine. nasıl diyeyim mesela işimize geliyorsa kazansın isterim o ayrı. örneğin fenerli birinin aynı anda beşiktaş'a sempati duyması gibi bir şey bu. olmaz yani. ha mesela fenerli birisi beşiktaş galatasarayla oynarken kazansın ister işine gelir yoksa beşiktaş'ı sevdiğinden değil olay böyle biraz. umarım örnekler açıklayıcı oldu. fener beşiktaş ilişkisi bizimle real arasında juve arasında var gibi. olmalı en azından.