• 369
  daha önce yapıldı mı bilmiyorum ama aklıma farklı bir 11 türü geldi. içimizde kalanlardan en iyi 11. bundan kastım gerçekten çok uzun süre vakit geçiremediğimiz oyuncular, doyamadıklarımız ya da ismi kadar verim alamadıklarımız.

  kaleci: morgan de sanctis - bence çok iyi bir kaleciydi ama biz yeteri kadar verim alamadık. uzun süreli bir birlikteliğimiz olmadı.
  sağ bek: cesar prates - hatırladığım kadarıyla iyi ve hızlı bir bekti. duran top katkısı da vardı. tek sezonda yolları ayırdık. ilginç.
  sağ stoper: fernando meira - yarım sezon oynatıp en çok ihtiyacımız olan bölge stoperken satmıştık. hala aklım almıyor neden satıldı... daha uzun süre oynamasını çok isterdim.
  sol stoper: frank de boer - çok büyük ümitlerimiz vardı ama ciddi hayal kırıklığı oldu.
  sol bek: riera - çok daha iyi bek performansları kesin görmüşüzdür ama riera değişik bir tat bırakmıştı kısa sürede ağızlarda.
  orta saha: lincoln - 2 sezon oynadı. çok inişli çıkışlıydı ama kadife gibi bilekleri ve yeteneği göz ardı edilemezdi. disiplinsizliği sonu oldu.
  orta saha: gedson - herhalde yoruma çok açık değil, doyamadığımız gibi bir de rakibimize gitti..
  sağ açık: keita - bu kadar iyi bir oyuncuyu bu kadar kısa sürede nasıl yollayabildik gerçekten aklım kalmıyor. formdaki bir keita kalbur üstü her takımda kanadı otobana çevirir..
  sol açık: ribery - bizden sonraki kariyerine kanıp yazmadım sevgili sözlük. bizdeki çocuk ribery bile çok keyif veriyordu hatırlarsanız. 5-1 kupa finali...
  forvet: drogba - biz çok iyi forvetler de görmüş bir takımız ama drogba şu saydığım kadroda olsa orkestranın şefi olurdu.
  forvet: jardel - tek sezonda türkiye futbol liglerinde ders verilebilecek seviyede bir forvet performansı vermişti. öylesi kolay kolay gelmez sanırım.

  td: mancini - aklıma gelen hocalardan en yarım hissettiren bence oydu. ucuz bir hoca değildi, parayla kadro kurardı vs belki ama çok kaliteli bir hocaydı. az daha sabretsek başarılı olabilirdi..

  not: 2 sezon üzeri kimseyi koymadım riera haricinde sevgili sözlük. saracchi ile arasında kaldım ancak saracchi içimde kalacak kadar bizde iyi değildi. sakatlanacak korkusu ile izledik adamı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın