• 49
  galatasaray'ın en büyük baş belasıdır. bu kendilerini taraftar diye adlandıran, gerçekte amaçlarının ne olduğu belli olmayan kitle sürekli galatasaray'a zarar veriyor.

  bunlar yöneticilere, teknik direktörlere, hedef seçtikleri bazı futbolculara ısrarla saldırıyorlar.
  16 eylül 2021 galatasaray lazio maçı esnasında takım takır takır futbol oynarken hocaya ve takıma saldıramayacakları için sosyal medyada bazı oyuncuları hedef seçmişler. ve onlara olur olmadık eleştiriler yaptılar. yok zayıf halka imiş, yok kanadı kullanamıyormuş, yok kötü pas veriyormuş. halbuki salladıkları oyuncular takımın en iyileri arasında.

  arkadaş sizin başka işiniz gücünüz yok mu? rahat bırakın şu takımı artık ya.
 • 50
  utandıran seviyelere varan taraftar.

  lazio sosyal medya paylaşımlarına binlerce yorum girerek saçma sapan şeyler yazan ergen topluluğu. adamların genelde 100 yorumu olan postlarina saatler içinde onbinlerce yorum yazılmış ve hepsi türk kullanıcılar tarafından. small club yazan mi ararsın, kalecilerine kova diyenini mi ararsın.

  onlar 1-0 yenildikleri icin küçük kulüp olmuyorlar ama malesef bizim taraftarimiz bu paylaşımlar ile ne denli futbol kültüründen uzak olduklarını göstermiş bulunuyorlar. paris'ten realden altı yerken adamlar gelip aynı şeyi bizim sosyal medya hesaplarından yapmadılar. lazio dün galip gelse aynı şekilde bizim sosyal medya hesaplarına salça olmayacaklardı ama biz her maçı allah allah genç osman mehteri ile izlediğimiz için çok kolay gaza geliyoruz. son maçımız lazio deplasmani ve kaderimiz lazio maçına bağlı olacaktır. olası bir mağlubiyette biz gruplardan çıkamazsak hatta ve hatta grubu bu yüzden sonuncu bitirirsek adamlara gelip yüzbin fake hesapla saldirsa haklarıdır diye düşünüyorum.

  (bkz: 16 eylül 2021 galatasaray lazio maçı)