• 1
  kulüpleri maddi yönden denetimlerden geçerken, transfer yasakları konuşulurken, şampiyonluk ve şampiyonlar ligi gelirleri yokken takımın transfer yapabilmesi ve maaş bütçesi yaratabilmesi için yaptıkları fedakarlıklardır.

  kimisi sözleşmesini fesh ettiği için fenerbahçeye tazminat öder, kimi alacaklarını bırakır, kimisi topuk yaylasındaki ek binanın kredisini öder, kimisi saraçoğlu stadının elektrik faturasını kendi kartına otomatik ödemeye alır. yaparlar yani bi fedakarlıklar. tff'nin ekonomik anlamda kuvvetli, yaptırımcı ve saygı duyulan bir komitesi olmadığı için de bu haberler hiç kesilmeden medyaya pompalanmaya devam etmektedir.

  liste git gide uzar. ekleyen oldukça ben de entry'i güncellerim. bu liste belki maaş konusu tekrardan gündeme geldiğinde, fenerbahçe mali açılardan avrupa'dan yaptırımla karşılaşsa da türkiye'de geçer not aldığında kamuoyu oluşturmak ve sosyal medya üzerinden unutulan ali cengiz oyunlarının hatırlatılması için kullanılabilir. ne tesadüfse ali koç yönetiminde bu tip davranışlar

  hatırladığım bazı süpersonik fedakarlıklar:
  sadık çiftpınar fedakarlık full hd izle: http://gss.gs/5SQ 300-400 bin avro
  vedat muriqi'ten görülmemiş fedakarlık 1. sezon izle: http://gss.gs/T1a 700 bin avro
  mehmet ekici'den döviz kurlarına tepki- http://gss.gs/QsH maaşı kalmak için yarıya düşürmüş, sezonluk 900 bin euro
  alper potuk'tan görülmemiş fenerbahçelilik- http://gss.gs/viM maaşta %40 indirim sezonluk 900 bin euro
  sinan gümüş gelmek için maaşını bıraktı, avrupa'dan döndü- http://gss.gs/A0E
  valbuena 25 maç oynarsa sözleşmesi uzar maddesini karşılıklı anlaşılarak kaldırdı- http://gss.gs/leR 2.8 milyon euro