• 5019
  bu tweeti beğenen oyuncu.

  https://twitter.com/...589428469760000?s=21

  oh diyor, ne güzel müslümanlığımı yaşıyorum istanbul’da. ayasofya da kaymağı oldu işin. maaşı da zaten belli. mümkün değil gitmez artık.

  not: sevdiğim yabancılardan birisi. normalde gitmesini istemem ama 2,5-3 milyonun üzerinde kazanan her futbolcunun satılmasından yanayım. maaşında %33 indirim yapacaksa kalmasında bir sakınca yok.
 • 5021
  çok istikrarsız ayrıca aldığı maaş inanılmaz yüksek
  aldığı maaşa göre takıma aidiyeti çok düşük.

  kendisi yetenekli mı evet ama geldiğinden beri futbolu sürekli geri gitti. şu an oynadığı futbol aatif chahechouhe'dan hallice bu ivmede devam ederse seneye anadolu takımı topçusu kıvamına gelir.

  sezon sonu ne veriyorlarsa satmalıyız diye düşünüyorum.
 • 5022
  falcao'dan bile daha kötü bir transfer. bunu samimi şekilde, geçen sezon başakşehir'e attığı golden sonra da söyleyebilirdim. tudor döneminde güzel bir takım kurmuşken bu arkadaşın sakatlıktan dönmesiyle düzen bozulmuştu. ikinci yarı toparlamıştı. sonraki sene ikinci yarıya kadar ortalarda yoktu zaten. bu sezon ise en kötüsüydü. seneye çok daha kötüsü olacak. ondan sonraki seneyi düşünemiyorum zaten. 5 yıl sözleşme kapıp, muslera'dan daha fazla kazanan bir futbolcu için verdikleri vermediklerine yetmiyor. gideceğini hiç sanmadığım için bu performansını bile mumla arayacağımızı rahatlıkla söyleyebilirim.

  şampiyonlar ligi'nde eli yüzü düzgün top oynasınlar diye takımın yarısının önüne dünyaları koyuyorsun, şampiyonlar ligi'nden elendikten sonra oynamaya başlıyorlar. bu arkadaş da bunların başını çeken kişi. bu ve benzerleri takımda kaldığı sürece takım hep aksayacak. hep fatih terim'in mucize yaratmasını bekleyeceğiz. araya pandemi gibi olmadık bir iş girerse sonuç bu oluyor işte.

  sonraki trabzonspor maçına iyi hazırlansın, daha iyi kırmızı kart görsün. her sene üstüne koyuyor.
 • 5023
  takımda kalacaksa yararlanılması gereken pozisyon 10 numara olan oyuncu.

  bence pandemi vs. bir şeyler bahane edilip maaşı 3 milyon eurodan aza indirilmelidir, cezayir milli takımında da oyun kurucuya yakın oynuyor zaten.

  şahsen benim kafamdaki 3-4-1-2'deki oyun kurucuya uygun bir oyuncu. papu gomez kadar çevik değil ve orta kabiliyeti yok ama diğer özellikleri papu gomez'i aratmaz, zaten bizim ligde bir seria a değil.

  takımda kalacaksa ve oyun kurucu olarak oynayacaksa doğru pozisyon alarak rakip oyun kuruculara baskı yapmaya da ikna edilmeli. yok sağ kanatta ısrar edeceksek kalmasının pek mantıklı bir nedeni yok. kondisyonu 60 dakikaya yetiyorsa 60 dakika full gücüyle oynayıp kalan 30 dakikayı da arda ile kapatabiliriz. arda 30 dakikalık oynayamazsa emre akbaba ile kapatırız o açığı.

  çare 3-4-1-2 ve 3-4-2-1 fatih hocam. al kaan ayhan'ı da sağ stopere dön be şu sisteme.
 • 5024
  geçtiğimiz sezonu (süper lig 2018-2019 sezonu) nerdeyse fire vermeden oynamış ve özellikle sezonun 2. yarısında gösterdiği muhteşem performansla galatasaray'ı şampiyonluğa taşımıştır. ayrıca kendisi kritik karşılaşmalarda kırmızı kart gören ne ilk ne de son oyuncudur. fehgouli 30 yaşında, aldığı ücret de ortada. iyi bir fiyata elimizden çıkarabilirsek kendisi gönderilebilir bu ayrı bir konu fakat bir kırmızı kart olayından dolayı kendisine bu kadar haksızlık edilmesini doğru bulmuyorum. elbette kıyas kabul edilmez fakat hagi'nin de galatasaray formasıyla gördüğü gereksiz kırmızı kartlar var. fehgouli'yi istikrarsız diye eleştirebiliriz, canı istediği zaman oynuyor, canı istemediği zaman oynamıyor diye eleştirebiliriz fakat son 2 sezonda kazandığımız şampiyonluklardaki katkılarını asla ve asla yadsıyamayız.