• 4643
  nedir bu arkadaşın özelliği? neden eleştirilmiyor yeterince? bakın kötü oynamak problem değil. herkes kötü oynadı bu takımda istisnasız. muslera bile zaman zaman eleştirildi. fatih terim de öyle. işini iyi yapamamak eleştiri sebebidir ve dozu abartılmadığı sürece sorun değildir.

  ama bu arkadaş yürüyor? saha yürüyor yahu. yaşlı desen adem, falcao falan kendisinden daha yaşlı ama çok koşuyorlar, kondisyon desen emre akbaba 1 senedir yok kendisinden çok koşuyor. arkasında hangi bek olursa olsun galatasaray ilk onbirinin en yalnız adamı oluyor. linnes gibi isyan nedir bilmeyen bir adam bile 16 şubat 2020 galatasaray yeni malatyaspor maçında açtı kollarını iki yana defansa yardıma gelin dedi resmen. he desem ki inanılmaz bir futbol oynuyor, 10 kişi savunma yapmayı tölere edebiliriz bu hücum gücü sayesinde. yahu o da yok? normal, yavaş, orta saha özellikli bir kanat işe. e ilk 6 ay zaten yok. yıllık kendisine bonuslarla tam 4.5 milyon euro ödüyoruz (sneijder maaşı) ama cl'de ve ilk yarılarda 3 yıldır 0 katkı. ligde son düzlükte sol ayakla gelişine 2 tane harika gol atacak diye bütün sezon yarım bir takım gibi oynatıyor bizi. ve bu adam eleştirilmiyor. neden? sebebi ne? 3 aylar topcusuymuş. burada hiç kimse 3 aylar taraftarı değil ya da fatih hoca 3 aylar hocası değil feghouli niye 3 aylar topcusu? ayrıca 3 aylar topcusu falan da değil, bu sene hiç bir şey oynamıyor.

  lütfen kendine gel soso, ben artık yoruldum senin koşmaman yüzünden takımın çektiklerinden. çünkü eleştiriler yavaş yavaş sana doğru da gelecek. yavaş ama sert. bilgin olsun.
 • 4644
  istisnasız her hücum dönüşünde yürüyerek geri gelen profesyonel sporcu. her allah'ın günü idman yapan biri nasıl böyle bir kondisyon seviyesinde olabilir? sıtmadan yeni kurtulan onyekuru 90 dakika bekine yardımcı oluyor, kendisi de göbekli halı saha abileri gibi pozisyonları bir güzel izliyor.

  niye bu kadar kurulduğumu anlamak için sadece bir maçını tribünden izlemeniz yeterlidir.
 • 4646
  16 şubat 2020 galatasaray yeni malatyaspor maçında sağ bekine hiç yardım etmediği için malatya maden bulmuş gibi ilmik ilmik işleri orayı. hadi defansif olarak katkı vermiyorsun hücumda katkı ver be adam. kaç kere sıfıra getirdin topu ama orta açamıyorsun. eskiden uzaktan şutlar atardın, artık o da yok. e o zaman biz sana yıllık 4 milyon euro'yu neden veriyoruz?

  fark yaratması gereken futbolcu.
 • 4648
  son 2 maçtır 12 şubat 2020 galatasaray alanyaspor maçı ve 16 şubat 2020 galatasaray yeni malatyaspor maçlarında yokları oynayan futbolcumuz. geçen sene kendisi ve onyekurunun kritik maçlardaki üstün performansları bize şampiyonluğu getirdiği için taraftarda belli bir kredisi var. ancak feghouli çoktan cepten yemeye başladı. ligin ilk yarısı zaten rezalet bir performans sergiledi. sezonun 2.yarısına bir nebze düzelerek başlamasına rağmen son 2 maçtır yine sahada yürümeye başladı. takımımız maalesef seri-feghouli ve emre akbaba’nın 3’nün birden defansif zafiyetlerini kaldıracak durumda değil. o yüzden kötü performansı devam ederse ben kanatlarda onyekuru ve ömer’i göreceğimizi düşünüyorum. çünkü ömer ve emre akbaba takım için gayet yararlı oynuyorlar ve birisi kesik yiyecekse bu forma adaleti açısından feghouli olmalı. yine de iyi günlerinde marianoyla olan hücum uyumu mükemmel seviyede olan bir oyuncu. unutulmasın ki bu adamlar sağ kanatta birlikte 3.senelerindeler ve belli bir hücum ezberi var. mariano ve feghouli fizik kondisyon olarak belli handikapları olsa da çok teknik ve klas oyuncular. şampiyonluk yolunda bu ikilinin geçen 2 senedeki gibi kritik rol oynayacağını düşünüyorum ancak feghouli 1-2 maç kesik yemeli artık.
 • 4650
  23 subat 2020 fenerbahce galatasaray macindan puan cikarmak istiyorsak hic bir sekilde bu adamin ilk onbirde baslamamasi lazim. o kadar kora kor ve fizik mucadelesiyle oynayan bir takima karsi sifir savunma yapan bir citkirildim ile cikmak intihar olur. bu adam bu seneye kadar boyle degildi ancak son sampiyonluk sonrasi iyice ipe ununu sermis durumda.