• 4214
  afrika futbol konfederasyonunun saçmalıkları sebebiyle 18 ekim 2019 galatasaray sivasspor maçında yer almamaktadır. çünkü yarın milli maçı var. bu adamlar neyin peşinde ya böyle saçmalık mı olur. cezayir milli takımı herkesin uyduğu milli maç arasında 2 hazırlık maçı yaptı. şimdi de resmi maça çıkacak. birkaç sene öncesine kadar afrika uluslar kupasını da ocak- şubat ayında oynatıp afrikalı futbolcuların kendi takımlarında oynamalarını engelliyorlardı.

  (bkz: 19 ekim 2019 fas cezayir maçı)
 • 4216
  büyük olasılıkla önceki maçta oyundan çıkartılmasına verdiği tepki nedeniyle 18 ekim 2019 galatasaray sivasspor maçının bırak ilk 11'ini yedeklerde bile yok.

  gerçi oynasa neyi değiştirecekti? neyi değiştirdi geçen haftalarda?

  ne hayallerim vardı benim bu çocukla ilgili o muhteşem sezon finalinden sonra. aynı performansı şampiyonlar liginde de gösterecek diye.

  afrika kupası her şeyin içine etti.
 • 4217
  sezon başından beri bir halt oynamadığı halde her oyundan alınışında trip yapan oyuncu. galatasaray sana kariyerinde görmediğin şeyleri yaşatıyor, kariyerinde kazanmadığın parayı veriyor. biz sana değil, sen bize saygı duyacaksın. şu adamların bir taraflarını kaldırmayın.

  geçen seneki şampiyonlukta en büyük 3 paydan biri ona aitti, eyvallah da geçen yıl şampiyonluğa katkı verdi diye 7 hafta boyunca berbat oyununu ve tribini mi çekmeliyiz yani? her oyuncu formsuz olabilir, hakkıdır ama formsuz oyuncu galibiyet gerekirken berabere devam eden maçta, o dakikaya kadar rezalet oynayıp da oyundan alınıyorsa, zahmet edip depar atsın, trip değil.