• 3954
  bize geldiği ilk sezon, yetenekli bir kanat oyuncusundan öte değildi. şimdi geldiği noktada ise, takımın lideri konumunda. bu gelişimi, takım içindeki statüsü takdire şayan. liderlik doğuştan gelen bir şeydir ve birileri tarafından size bahşedilmez. onu siz kazanır, elde edersiniz. feghouli de, yaklaşık 7-8 ay önceki durumundan sezon sonuna doğru bir kaptan, bir lider edasıyla dümene geçti ve takımını şampiyonluğa taşıdı.

  2018-2019 sezonunun yıldızıdır, en iyisidir. iyi ki de bizimledir. yıllardır gıptayla izlediğim oyuncunun bu yönünü öğrenmek ve bu özelliği ile takımı sahiplenip başarıya giden yolda liderlik etmesi çok özel bir his. elhamdülillah soso!
 • 3956
  19 temmuz 2019 tarihinde afrika uluslar kupasında final oynayacak oyuncumuz. bizim ligimiz ise 16 ağustos 2019 tarihinde başlıyor. sofian, bu sene nerdeyse hiç dinlenmedi ve hem galatasaray'ın hem de cezayir milli takımının en önemli oyuncularından birisi oldu. 2019 yılı gerçekten çok yorucu geçti sofian için. bence ağustos'un başına kadar izin yapsın, sonra 1 ay takımdan ayrı olarak kondisyon yeni yıl çalışması yapsın. şampiyonlar ligine hazır hale gelsin. biz o arada oynayacağımız iki lig maçına emre mor ya da jimmy ile çıkabiliriz. kendisinde tam verim alınabilmesi için bu yol izlenmesi bana mantıklı geliyor.

  umarım sağlıklı ve en az 2018-2019 sezonu kadar başarılı bir dönem geçirir.
 • 3957
  fikir belirten yazarlara 100% katılıyorum - sofiane'ın hem vücut olarak dinlenmesi, hem de mental olarak rahatlaması lazım. 2019 onun için harika bir yıl oldu - eminim ki afrika kupası ile de 2019'u taçlandıracak. ailesiyle geçireceği bir tatili çoktan haketti.

  teknik kadronun rahat rahat tatil yapabileceği bir takvimi kendisi sormadan menajeriyle paylaşması gerekiyor. mümkünse lig başlayana kadar tatil yapsın - asya kupası yuto'nun bütün senesini bizim nezdimizde heba etti - aynı riski sofiane ile alamayız.

  badou'nun aksine kilit paslarda başarılı bir seri takıma dahil edildi. ligin ilk maçlarında sofiane'ı çok aramayız diye düşünüyorum.