• 3112
  eskilerin iyi futbolcusu. bu adam kafasında futbolu sınırlandırmış sanki. oynamak istiyor ama eskisi gibi çok iyi olmak istemiyor. sezon başında madem kaldı bir şekilde kendisinden yararlanmaya bakalım diyordum ama olacak gibi değil anladık ki.fatih hocaya adam kayırıyor dediniz sırf feghouliyi oynatmadı diye. gördük ki hoca haklıymış. bu şartlar altında galatasaray bir an önce elden çıkarmalı bu oyuncuyu.
 • 3113
  sezon başında arabistandan gelen teklifi reddettiği için hocanın ona karşı tavrı olduğunu düşünüyorum. sakatlar ve cezalılar olmasaydı oynatmayacaktı sanki. yönetim ve hoca, feghouli'den gelecek para ile transfer yapmayı düşünüyordu bence. inat edip gitmeyince patladılar. hazırlıklı olmadıkları için. fiyatlarda söylendiği gibi 12.5 13 milyon ise (doğruluğunu bilmiyorum) bizimkiler haklılar. bu sezon rezil durumda, gitmeyi kabul ederse bile 5 milyondan fazla geleceğini düşünmüyorum. çok kaliteli ama o kalite eskide kalmış çok belli. umarım ara dönemde yolları güzelce ayırırız.
 • 3114
  takımda futbolcuya benzeyen tek futbolcu ama durup durup kendisine saldırılması gerçekten garip. oynatılmaması hatalıydı. oynadığı maçlarda da takımın en iyi 2-3 oyuncusundan biri oldu. 2 kasım 2018 tarihinden oynanan galatasaray fenerbahçe maçında skor 2-0 iken oyuna girse ilerde top tutup belki de kazanmamazı sağlayacaktı. bu sene hiç bir şey yapmayan sinan, eren, rodriguez,donk, maicon, selcuk,n'diaye, onyekuru gibi oyuncuların yerine oynamaması nasıl adalet? hangi maçta bu saydığım isimlerden daha az katkı verdi? nasıl olurda hala oynatılmaması doğruydu diyebiliyoruz. bunu diyenler aynı zamanda sinan niye oynuyor, onyekuru niye oynuyor diye de kızıyordur muhtemelen.

  beşiktaş yaz kampına götürmediği negredo sayesinden uefa avrupa liginden elenmedi, babel ile sıkıntı yaşamalarına rağmen hala katkı almaya çalışıyorlar. biz en eli ayağı düzgün oyuncuyu sürekli eleştiriyoruz.

  şuan takımın en iyi oyuncusu.