• 764
  sivas'tan bildiriyorum şehir şampiyonluğu istiyor. evet çoğu fenerli ama iş 20.haftaların sonlarında da onları lider olarak görürsek öyle başakşehir gibi şampiyonluğu bırakmaz bursaspor gibi şampiyon olurlar. yapmazlar edebiyatını da bırakmak gerek. bal gibi de olurlar. zabaha kadar da istanbul'da kutlama olur.
  2019-2020 sezonunda şampiyonluğun en büyük adayı olan spor kulübü.
 • 765
  kendi başkanlarının rizespor ve alanyaspor başkanlarından farkı yoktur. nasıl hasan kartal rizespor' a bir oyuncu için transferde daha fazla para teklif etmemize rağmen zorla oyuncuyu daha ucuza fenere satmaya çalışıp, bulunduğu kulübün menfaatini değil kendi çıkarını düşündüyse, mecnun okyatmaz da aynı şekil olası fenerbahçe-sivaspor çekişmesinde kendi menfaatini düşünecektir.
  http://gss.gs/lg8
 • 767
  takımın kalitesi tartışılıyor şampiyonluk yolunda kadrosu yeterli mi yetersiz mi diye. bana kalırsa son derece yetersiz * 30 yaş üstü bir sürü oyuncu, devşirme oyuncular vs... buna rağmen rakiplerine çoğu maçta üstünlük kurarak kazanan bir takım halindeler. buradan pay biçin sevgili sözlük yazarları ve okuyucuları. bizim ligimiz bok. bu biz şampiyon olurken de böyleydi diğer herhangi bir kulüp olurken de böyleydi. hiçbir zaman bir takım belli bir sistematik içinde şampiyon olmadı bu ligde.

  iyi kötü de demiyorum, gayet boktan bir ligimiz var zira mecnun otyakmaz gibi siyasi ve aynı zamanda süper ligde bir başka takımın kongre üyesi olup bu denli bir başarıyı ortalama bir kadro ve ortalama bir teknik ekip ile başarıyorsa demek odur ki senin ligin boktandır. yanlış anlaşılmasın, sivas olası bir şampiyonluğu hak etmiyor diyemeyiz, gayet de hak ediyordur gayet de o futbolu oynuyorlar ancak bu ligde zaten ortalama olmak yetiyor aslına baklılırsa. bu arada sadece mecnun otyakmaz da değil çoğu kulübün başkanı siyasi figürler alanya, başakşehir, rize, trabzon vs... böyle bir düzen böyle bir lig olmamalı kısaca.
 • 769
  her ne kadar beşiktaş efsanesi de olsa asla sivri sözlerle ön plana çıkmamış, asla çirkeflik yapmamış, asla rakip takımlara kırıcı ve kötü sözler söylememiş karakterli ve sivaslı bir hocayla şampiyonluğa yürüyen ana ocağımın takımı. şu takımı şampiyonluk yolunda tam olarak destekleyemiyorsam bunun sebebi galatasaray'ımın varlığı dışında mecnun odyakmaz denen o şikeci başkanıdır.

  2008 ve 2009'da yapamadıklarını 2020'de yapmalarını istiyorum. çünkü bunu hakettiler artık, üçüncü kez şampiyonluğa oynuyorlar.

  biz olamazsak ülkede kendini sevdiren tek yandaş olan mert hakan'ıyla *, emre kılınç'ıyla, dünya üzerinde nadir görülen zenci ama panter kaleci samassa'sıyla şampiyon olmalarını istediğim takım.
 • 770
  zamanın vestel manisasporu, basaksehiri, bir şampiyonluk iddiası olmasa da 9. haftalara dogru lider olan memleketimin takımı orduspor gibi düşüşe geçecek olan takımdır. ayrıca sivas da bunu zamanında yaşadı. bu iki kere iki dörttür. bir tek bursa sıyrıldı bu dediğimden.

  mayıslar bizimdir kimse unutmasın dostlar bunu!