• 750
    14 ocak 2020 sivasspor malatyaspor maçında da ikinci yarının başı itibariyle maçı 4-0 önde götürerek harika bir performans gösteren ve skora rağmen hala iştahlı gözüken takım.

    ikinci yarıya sert bir fikstürle başlayacaklar, sırasıyla beşiktaş (d), rize, gaziantep (d), başakşehir, trabzon (d), alanyaspor takımlarıyla oynayacaklar. bu sert fikstürden de sağlam bir şekilde zirvede çıkarlarsa sezon sonuna kadar bize çok ciddi bir rakip olacakları kesinleşir. ben hala daha mental açıdan ve camialarının şampiyonluğa kadar gidebilecek kuvvette olmayışından dolayı işin sonuna kadar gidemeyecekleri fikrindeyim.

    hocaları ve oyuncularıyla gerçekten güzel bir uyum yakaladıkları aşikar. işe maç maç bakıp şampiyonluk stresine girmeden devam etmeleri halinde düşüncemin aksine iyi bir performansla işin sonuna kadar ciddi bir rakip olabilirler ve belki de anadolu'dan bir şampiyon çıkartabilirler. bizden sonra şampiyon olmasına çok üzülmeyeceğim tek takım sivasspor, şampiyon olamasalar bile ligi iyi bir konumda bitirecekleri de gayet net.