• 4866
  tarık çamdal ile kıyaslanması ayıp olan oyuncu. tarık yıllarca tek maça çıkmadan bu kulübün parasını sömürdü. sinan ise, sevin ya da sevmeyin, kendisinden sonraki şampiyonluklarımızda* hep katkı sağladı. beklenen patlamayı yapamamış olması ayrı bir mesele. fakat yedeklerden girerek de olsa bu şampiyonlukların hepsinde dokunuşu var. bu sezon* forvetsiz oynadığımız dönemde tek forvet olarak bizi potada tutan golleri de oldu. suriyeli muhabbeti için sabaha kadar eleştirilebilir fakat tarık ile bir tutmak, kulübün parasını yiyip yan gelip yatmış gibi yorumlar yapmak çok anlamsız.

  kaldı ki suriyeli muhabbeti olmasa hoca asla göndermezdi kendisini. yedeklerden oyuna girip az çok etki edebilecek tek isim kendisi şu anki kadroda.

  bu adam bedavaya geldi, düşük ücrete oynadı. ligden kopabileceğimiz maçlarda da kritik goller atıp hepimizi sevindirdi. yaptığı aptalca bir şaka için bu kadar üzerine gidilmesini anlayamıyorum. linç kültürü ne yazık ki ülkemizin en büyük sorunlarından birisi.
 • 4871
  sevmediğim oyuncu. uygun fiyata kalmasını isterdim ama yıllık 1.5 mn euro kim veriyorsa gitsin orada oynasın; iyi para. yıllık 750 bin euro nun şu anki tl karşılığı neyse tl cinsinden o bedele sözleşme imzalanması gereken oyuncu, o da maksimum. çünkü oyun yapısı gereği ilk 11 oynaması büyük takımda zor. ancak yedek olur. kendini çok çok geliştirirse ilk 11'de yer edinebilir ancak onun için de yaşı 25,5 oldu, artık çok geç. kafa yapısı olarak da çalışkan olduğunu sanmıyorum. genç olsa da kendini geliştirmez yani. bize geleli 5 yıl oldu, geldiğindeki sinan neyse şimdiki de o. 1 milim ilerleme yok.

  saçma sapan davranışlarını zaten hesaba katmıyorum bile. beni benfica istiyor demeler, taraftara 'suriyeli' demesi, kamptan bir arkadaşının gönderdiği sama sapan fotoğraf, 3-5 gol atınca saçını sarıya boyamalar falan fişmekan. çok vukuatı oldu. bu vukuatların bir kısmı basit cidden. diyebilirsiniz ki 'saçından sana ne'. merak etmeyin iyi oynasa ben dahil kimse dillendirmez bu tip şeyleri ama hem iyi oynamıyorsun hem de yaptıkların bunlar. o zaman millet konuşur, eleştirir. niye beni eleştiriyorlar demeye de hakkın olmaz.

  yolu açık olsun.