• 4821
  başka kulüple anlaşmadıysa sözleşmesinin uzatılmasını gerekli gördüğüm futbolcu.

  hepimizin eleştirdiği konulara değinmeyeceğim, herkes eleştirmekte sonuna kadar haklı. fakat kendisinden çok büyük artıları olmayan oyunculara anadolu kulüplerinin €4-5m fiyat biçtiği yerde elimizden kaçırmamamız, bir şans daha vermemiz gerektiğini düşünüyorum.

  mevkisinde kulübeden bugüne kadar iyi katkı sağlamış ve bunu devam ettirebilecek yetenekte bir isim. elimizde yetişti, kulübü biliyor ve şampiyonluk tecrübesi fazlasıyla mevcut. ben seneye de kulübede oturmasını isterim.
 • 4822
  4-5 milyon euro'yu alirim sami yen'in ortasinda yakarim yine de bu adamla sözlesme yenilemem, adam galatasaray'i kafasinda bitirmis, bizden ayrildigi dakika fb ya da bjk ye gider tipki serdar aziz gibi.

  bu adami sosyal medyada ilk ve en cok savunan kisi de bendim, sami yen'e sirf bu elemani izlemek icin gittigim maclar oldu yani önyargi ile bu yorumu yapmiyorum.
 • 4824
  sinan yetenekli bir oyuncuydu her zaman da hep bir şeyler eksikti. yani böyle gamsız bir oyuncu gibi. yeri geliyor, eli belinde geziyor sahada.

  eleştirilen, gamsız olduğu söylenen belhanda topu ısırırken bu arkadaş lay lay lom. süperstar triplerinde paşazade.

  yönetimin teklif ettiği 1 milyon euroyu beğenmeyip reddediyor üstelik.

  eğer takımda kalırsa çok üzülürüm. o donuk suratını görmemek için oyuna girdiği an maçı kapatırım muhtemelen.

  bakın buraya kadar taraftara söyledikleri hakkında bir şey yazmadım. o konuya girersem çok ağır şeyler yazarım.
 • 4825
  şimdiye kadar çoktan gönderilmiş olması gereken şahıs.

  kendisine verilen şanslar altyapıdan potansiyelli bir futbolcuya verilse sinan'dan kötü oynamaz, merak etmeyin... maaşı olan 650 bin eurodan arta kalan 500 bin euro da* altyapıya yatırım olarak veya başka bir mevkide daha iyi futbolcu almak için kullanılabilir.* malum 4.4 milyon lira falan yapıyor ki altyapı için korkunç bir para bu.
 • 4826
  birçok kişinin aksine, malum "suriyeli" olayından sonra oyuna girdiği zamanlarda tepki göstermediğim futbolcu. hoca aksi yönde kararlar almadığı sürece, odaklanmamız gereken tek şeyin şampiyonluk olduğunu düşündüğüm için, sahada bir şekilde verimli olmasını diledim. ancak önümüzdeki sene kendisinin kadroda olması beni hayal kırıklığına uğratacaktır. kendisi yerli rotasyonu için iyi bir alternatif olabilir ama galatasaray kültüründen nasibini alamamış bir kişi uzun vadede takıma faydadan çok zarar getirir.. zaten sinan, gamsızlığı ve patavatsızlığı ile, bu zararları getiriyor. suriyeli olmak ayıp bir şey değil fakat kendisi bunu hakaret olarak kullanacak kadar gevşek bir insan, üstelik taraftara hakaret etmeye çalışması da kabul edilebilir bir şey değildir.
 • 4827
  fatih terim adam eder kontenjanından takımda kalmasına sıcak bakacağım oyuncu. maaşı yüksek olmaması şartıyla tabi.
  bu adam kötü biri değil ona eminim. sadece şımarık. 25 yaşına gelmiş ama hala olgunlaşamamış bir oyuncu. kafasını futbola verip çalışsa, bir anadolu kulübünde sezonda 15-20 gol atacak yeteneğe sahip. bu saatten sonra adam ederse bir fatih hoca eder, başkası olsa gönderilsin isterdim.
 • 4829
  galatasaray taraftarına suriyeli demiş olan futbolcu. özür diler af diler ağlar pişmanım der arda turan'ı bile o zaman bir şekilde kabullenirim. ancak taraftara suriyeli diyerek rakiplerin galatasyria espirileri yapmasına, taraftarla suriyeli diye dalga geçmesine sebep olan sinan ile sözleşme yenilenmesini kabullenemem. yatsın kalksın yunus'un fiziken çok cılız olmasına dua etsin. yoksa rize maçındaki o süreyi de bulamazdı.
 • 4835
  fatih hocanın serdar aziz ve eren derdiyok için dile getirdiği gibi "çalışma prensip"lerine uymuyor olması gereken oyuncu. aslında, futbolcu olarak özel bir yeteneği var, lakin alper potuk gibi net bir pozisyonun oyuncusu değil. tam kanat oyuncusu değil, tam forvet oyuncusu değil, millet 2. forvet oynasın diyor ama pas yeteneği o pozisyon için de yeterli değil. zaten bu yüzden ilk 11 oynadığı maçlara nazaran 2. yarıları kaos ortamında daha başarılı oluyor.

  sözleşmesinin uzatılmayacağını varsayarak, söylenebilecek olumsuz şeyler olsa da zaman zaman verdiği önemli katkılar nedeniyle bir taraftar olarak teşekkür ederim. zor görüyorum ama umarım başka bir takımda potansiyeline ulaşır. yolu açık olsun.
 • 4836
  bu adam yüzünden koskaca galatasaray taraftarına suriyeli benzetmesi yapılıyor. kimse yok sinan yetenekli, yok fatih hoca adam eder fln demesin. bu arkadaş ilk fırsatta bu kulüpten postalanmalıdır. ya arkadaş hayatta futboldan, şampiyon olmaktan, başarılardan daha önemli şeyler vardır. onur gibi, ahlak gibi... ben sinan’ı artık galatasarayda görmeye tahammül edemiyorum. siz nasıl sindirebiliyorsunuz böyle bir şeyi? hadi taraftarla atışmış olsa küfür fln yemiş olsa bir anlık sinirle ağzından çıkmış diyeceğim ama ulan ahlaksız herif o taraftar oraya seni desteklemeye gelmiş cebinde 3 kuruş harçlıktan kısıp gelen adamlar var. sen taraftar sayesinde milyonları kazanacaksın bir de hakaret edeeksin hem de ortada hiç bir şey yokken. messi değil ya gönderin gitsin ya!
 • 4839
  yeteneksiz tarık çamdal, müzmin sakat tolga ciğerci ve italya'da dökülen koray günter'den oluşan tayfanın son halkası.

  önünde iki seçenek var; ya tarık çamdal gibi şampiyonluk kutlamalarında tepki görecek ya da koray günter gibi kutlamalara hiç katılmayacak. sonrasında ise tolga ciğerci gibi rakiplerimizden birine transfer olup gidecek. kalma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum.
 • 4840
  neden bilmiyorum ama gs'de kalacağını düşünüyorum. son iki şampiyonluğumuzda kritik gollerin adamı oldu. geçen sezon alanyaspor, bu sezon da göztepe maçlarında gol atarak takıma ektradan 2'şer puan kazandırdı. tek olayı odur diyebilirim. bir de diagne'yi sinir ederek hulk'a dönüştürüyor.
  şampiyonluk sonrası yönetim hamlelerini çok gördüm. sözleşme yenilenmeyecek olan sabri'ye zamlı sözleşme, umut bulut'un boşuna aktif olan +1 yıl sözleşmesi, gökhan zan ve engin baytar ile sözleşme uzatıp ertesi sene altyapıyla çalışmaları, hakan balta vasatı aşamazken kontrat yenilenmesi bunlardan hatırladıklarım. sinan ve selçuk da bu kervana katılır.
  sinan fizik olarak baya gelişti ama saha içine konsantre olmuyor. geçen sene de taraftarın önemli kısmı kendisine söverken çıkıp kupada ve ligde kritik goller attı. bu sene forvet yokken göztepe'den aldığımız 3 puanda %50 haklar muslera ve sinan. suriyeli gafını yapmasa %100 kalır derdim. şimdi kutlamalarda yuhalanması muhtemel. sinan'ın ederi kadar para veriyoruz. 650 bin euro'ya oynuyor. ederi derken ahmet çalık'ın 900 bin euro aldığını hatırlatalım. sinan tabi zam ister. en son yasin öztekin zam istemişti. fatih terim makul ücrete kalsın raporu verecektir. fatih hoca bazı oyuncuları sever. muğdat'ı sevemedi mesela. ahmet'i yolladı direkten döndü. sinan'ı seviyor diye düşünüyorum. tabi sinan gs'nin kıymetini bilmezse bir takıma gidip kaybolur.
 • 4842
  son 4-5 yılı düşündüğümde, rotasyonda iş yapan tek oyuncumuz diyebilirim. 2-3 yıldır kritik golleri bir şekilde attı. bu sezon* da buna dahil. bir türlü 11 oyuncusu konumuna gelemedi. üzerine koyamadı ama rotasyonda, yedek kulübesinde ilk sarıldığımız oyuncu oldu. çoğu zaman da söylediğim gibi kritik anlarda işini yaptı. normalde kesin kalır derdim fakat... büyük bir fakat var. suriyeli gafı... burdan sonrasını kestirmek gerçekten zor. bu paraya, kulübeden girip sinan kadar katkı yapabilecek yerli oyuncu kim var bilemiyorum. büyük umut bağladığımız emre akbaba bile çoğu zaman bu kadar etki yapamadı kulübeden. yanlış mevkide oynatıldığı görüşü falan ayrı bir mevzu, ben genel faydaya bakıyorum.

  yaptığı aptalca bir şaka pahalıya patlayacak gibi kendisi adına. bakalım fatih hoca ne karar verecek.