• 4686
    iki gün önce sosyal medya hesabından nargileci reklamı yapan oyuncu. ulan almancı çomarı sana hayatının fırsatı gelmiş ilk geldiğin zamanlar balçova maçında attığın golden sonraki o gözyaşlarına o dönem ki çıkışına sebep seni bağrına bastı taraftar. kendini geliştirmeni bekledi. olmadı ülkenin gelmiş geçmiş en büyük hocası geldi. seni tuttu, korudu, kolladı. hiç oynamadığın kadar ilk on bir şansı verdi. oyununda arpa tanesi kadar ilerleme yok. şut özelliğini kullanmıyorsun, ikili mücadelede adam geçmişliğini gören yok. hala hamle oyuncusu olarak görülüyorsun hala bir şansın var ama sen bunu kullanmak yerine gidip saçma sapan nargileci videosu paylaşıyorsun. bir de sanki wesley, drogba, kewellmış gibi tripler havalar. sen bu ülkenin en büyük markasını temsil ediyorsun. her türlü hal ve hareketlerine dikkat etmen gerekli. topunu oynaman gerekli. cruyff, zidane, wesley katkısı ver git ne içiyorsan iç. bu isimlerin bile (cruyff hariç) sigaralı vb. fotoğrafları gizli gizli çekilmişken sen alenen nargileci reklamı yapıyorsun. nereye giderse gitsin. türkçesi bozuk gurbetçi çomarı tribi, formsuzluğu çekemeyiz. ozan kabak'ın yirmi maçta gösterdiği gelişimi, verdiği katkıyı dört senedir verememiş adam. o bekleyeceğine alt yapıdan iki çocuk beklesin kenarda. en azından süre alırlar gelişirler. maaş tasarrufu yaparız. milyonlarca taraftar türk parası üzerinden forma alıyor, kombine alıyor, maça gidiyor, sırf sponsorluk var diye belirli bahis sitelerine üyelik açan bile var. paralar bunun gibi andavallıların maaşına gidiyor. şuna, muğdat'a verilen para alt yapıya verilse her sene iki tane ozan çıkartırız.
  • 4687
    5 senedir beraber calistigi onca hocaya, beraber oynadigi buyuk futbolculara, taraftar destegine ragmen kendini zerre gelistirememis, mental olarak 2 lig seviyesindeki futbolcu.
    umuyorum kulübümüzdeki son 3 ayindir ve sonrasinda toplar bavulunu bir tesekkur mesajiyla ugurlanirsin. galatasaray formasi giymenin ne kadar degerli oldugunun hala farkina varamamis adamlarla lutfen devam etmeyelim.