• 3
  (bkz: 18 eylül 2019 club brugge galatasaray maçı)

  bu aksam kornerlerde ve duran toplarda tehlikeli olabilir. 1,92 boyu var ve genelde kornerler dogrudan deli'ye kullaniliyor. ufak bir dalginlik pahaliya mal olabilir.

  simon deli cok cok iyi bir oyuncu. yasi biraz daha genc olsa belki de premier ligde izleyebiliriz derdim. luyindama'dan daha onde oldugunu dusunuyorum. bunlarin yaninda elbette problemli oldugu konular da var. bazen oyun icerisinde dalip yerini kaybedebiliyor. falcao bu durumdan kendine fayda saglayabilecek kadar zeki ve tecrubeli bir oyuncu. umarim bu ozelliginden faydalanabilir.
 • 4
  kendisini 3 defa izledim. belki de luyindama'dan bile daha güçlü. o derece güçlü ve hava toplarına hakim. o yüzden daha önce söylendiği gibi duran toplarda büyük tehlike yaşatacak bize. amaa işin savunma yönüne gelecek olursak topsuz alanda ne yapacağını hiç bilmiyor. dany'den bile kötü diyebilirim bu konuda. o yüzden bol bol adamını kaçırdığı, aklı havada gezdiği oluyor. bu sebepten de 27-28 yaşında anca club brugge'da oynuyor. yani topsuz alanda doğru yerleşerek hücum ederseniz deli'nin bulunduğu defansa rahatlıkla gol atarsınız. bahsettiğim zaaf dışında ise dediğim gibi anormal derecede güçlü ve hava toplarına hakim. ek olarak bu fizik yapısına rağmen hantal da değil, marcao kadar çevik ve hızlı. hücumda iyi yerleşirseniz bu takozu kim koymuş buraya dersiniz, iyi yerleşemezseniz oha hareketli kale duvarı gibi adam bu adam nasıl club brugge'da oynuyor en az 40 milyon euroluk transfer yapmalı dersiniz.

  biz geçtiğimiz sezonlarda topsuz oyunda fernando ve feghouli hariç berbattık hücumda. bu sezon daha iyi hale geldiğimizi düşünüyorum. 18 eylül 2019 club brugge galatasaray maçının kilit noktası hücumda doğru yerleşebilmek olacaktır. falcao bu konuda dünyanın en iyilerinden zaten. ona ayak uyduran 2-3 adamımız daha olursa rahatlıkla gol atarız.