• 17
  galatasaray'in gucu servet yardimci'yi federasyon baskani yaptirmamaya yetmez. daha dogrusu dernegin gucu hicbir seye yetmez. baskalari karar verir, baskalari belirler, galatasaray spor kulubu dernegi kagittan kaplan bile degildir. sahada oynayan takimin hakkini masada tek bir kez koruyabilmislikleri de vaki degildir.

  servet secilir veya secilmez, buna dair karari baskalari alacak. galatasaray spor kulubu dernegi'nin herhangi bir etkisi olmayacak.
 • 18
  recep tayyip beyefendi bu baskan olacaksa bu baskan olur, duzen boyle.

  " yeni " turkiye de duzen boyle arkadaslar, kimseye kizmaya gerek yok. din somurusunden magduriyeten dogan bir yeni turkiye' de artik bu tur seylerin olmasi gayet normal. servet yardimci olmazsa goksel gunusdag olur, o olmazsa binali yildirim olur arkadaslar ne kafanizi yoruyorsunuz ?
 • 19
  tüpçü ve mıhmıt ali ıydınları gören kulübümüz için tff başkanı olmasının ehemmiyeti olmayan kişilik..
  seçimi derneğin etkileyemeceği demek, galatasaraylıların etkileyemeyeceği anlamına gelmez.
  getirilecek olsa, tüpçünün yerine fbjk'yi şikeden kurtarma operasyonu kendisine verilirdi.
  21.000 oy farkla 15 milyonluk istanbul belediyesi el değiştirdi. galatasaray'ın %25 ile en yüksek taraftar oranı var. her yıl milyonun üstünde galatasaray'ın başarılarıyla büyümüş genç seçmen havuzuna katılıyor ki en az rakamlara göre %30unu işsizlik bekliyor. biraz kırgın ve kızgınlar, tek tesellileri galatasarayın hakkının yenmesi üstüne tuz biber eker. katarlıların en çok dekoder sattığı , passoligin en çok kart sattığı gene galatasaraylılar..
  aslantepe'de 50 bin kişi 5 dakika protesto eder, ne servet kalır, ne de göksel. tabii sucukcular gene ruhunu satıp engellemeye kalkmazsa..