• 80
  türk spor basınının en tehlikeli ve en sinsi adamlarından biridir kendisi. uzun zamandır söyleyeceğim ama bugüne kısmetmiş. galatasaray'ın lehine en ufak bir hakem hatası olduğu zaman bu durumu abartıp öyle bir algı yapıyor ki, ekran başında ağzım açık izliyorum. hangi takımı destekliyor bilmiyorum ama bu zamana kadar gördüğüm en büyük galatasaray kompleksi olan yorumcu olabilir. bkj ve fb lehine bir hakem hatasının olduğu maçtan sonra açın dikkatle izleyin, ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. başakşehir'in dokunulmazlığı olduğu için onu hiç saymıyorum bile.
  aslında bunu en iyi tanıyan kişilerden biri hıncal uluç'tur. salı akşamları yayınlanan programlarında az ayar vermemiştir serkan'a.
 • 81
  kendisi ile a spor'da bir süre birlikte çalışma fırsatı bulduğum kimsedir. sıkı bir galatasaray taraftarıdır, yaptığı işi elinden geldiğince iyi yapmaya çalışır.

  fakat tv kanallarını yönetimlerinden, ticari kaygılarından ya da benzeri başka değişkenlerden bağımsız düşünmeyin lütfen. tv kanalı size olanı değil bilmeniz gerekeni, yine sahiplerinin istediği şekilde yansıtır. türkiye'de ya da dünyanın başka bir yerinde medya budur. konu medya olunca kişiler ne kadar iyi, muhalif vs olursa olsunlar, kartlarını okutup masalarına oturduklarında çalıştıkları kurumun isteği doğrultusunda hareket etmek zorundadırlar.

  kimi tipler pek dizginlenemez ve bunların varlıkları ekran için iyidir. zira kötü polisin olduğu yerde iyi polise ihtiyaç artar. serkan yer yer iyi polistir, yer yer kötü. bu değişim karşısındakinin tavrıyla orantılıdır. zaten moderatörlük dediğiniz de böyle bir şeydir.