• 2300
  benim nezdimde kendisi profesyonel bir insan degildir (futbolcu olarak da teknik direktor olarak da) o nedenle de 3-4 sene sonra teknik direktorluk gorevine devam edip etmeyecegi bile mechuldur. gunumuz turkiye'sine birebir uyan, guc kimdeyse o yanda olan, para neredeyse oraya evrilen, para disinda pek de bir seye tamah etmeyen nemaci bir kulubun nemaci teknik direktorudur. gecen sene fatih terim'in efsane kotu performansi ve bariz hakem hatalari ustune de hatayspir un "sikesi" olmasaydi su anda durdugu yerde duramayacak birisidir. o nedenle tff'yi elestirmesi beklenemez, hatta elestirdigini falan dusunmesinler diye bunu percinleyerek dile getirmesi de sasirtmamistir. adamlar hakem hatalari ve kollanmalari devam etmezse bu sene ne ligde basarili falan da olacagini dusunmuyorum. avrupa'da da 15 eylül 2021 beşiktaş borussia dortmund maçı'yla birlikte kendisinin ne kadar muhtesem bir teknik adam oldugunu gorecegiz diye dusunuyorum.
 • 2301
  --- alıntı ---

  "yarın oynayan oyuncularımızın hepsi yabancı olacak gibi görünüyor."

  --- alıntı ---

  --- alıntı ---

  "yarın ersin hariç bütün oyuncularımız yabancı olacak gibi görünüyor. seneye dört türk oyuncuyla oynayacaksak, ona göre planlama yapıyoruz. sonra beşle yapıyorsak, ona göre planlama yapılır. herkes bu kurallara göre plan yapıyor. yoksa bizim bir eleştirimiz yok.

  --- alıntı ---

  aynı basın toplantısında kendisi ile çelişen teknik direktör.
  madem türk oyuncu planlaman var 15 eylül 2021 beşiktaş borussia dortmund maçında atsana rıdvan, necip, oğuzhan, gökhan töre gibi adamları içeri. hatta kenan karaman nerede? altı türk ile çıksana dortmund'un karşısına.

  limit konusunda bir esneme oldu demek ki beşiktaş tarafı eleştiri getirmiyor federasyona.

  https://www.futbolarena.com/...rkes-izlesin-86584v/