• 1393
  (bkz: #2654302)

  helal olsun ganyan reyis. yaniltmadin bizi. skor olarak yansimasa da, oyun olarak silindir gibi gectin uzerlerinden.
  fikirsiz felan ama takimlarini bi sekil oynatiyo. eglenceli oluyo takimlari. lig icin muazzam bi renk bence. oyunu oynamayan , beraberlik bana yeter diyen eski kafa hocalarin yerine kendisini her turlu tercih ederim. azalarak biterse onlar, ulke futbolu da daha keyifli hale gelecektir.
  federasyon ve onun uygulamalarina ragmen.
 • 1394
  kendisi 2016-2017 sezonunda kayserispor’un başına geçtiğinde de takım bu sezonki* alanyaspor gibi iyi futbol oynayıp başarılı sonuçlar alıyordu. bizi, fenerbahçe’yi falan yenip beşiktaş’a yenilmemişlerdi.

  yakından da takip ediyodum takımını. 18 mart 2017 kayserispor gaziantepspor maçında kendisine güvenip toplam 3 kupona da “ms1” seçeneğini koymuştum. 500 liradan etmiştin beni sergen. üniversite öğrencisi için 500 lira ne demek sen bilir misin sergen.

  kinim ilk günkü gibi olum sana*
 • 1395
  "önde baskı" kavramını türkiye'de en iyi uygulayan teknik direktörlerden birisi. özellikle, geriden oyun kurma zaafiyeti olan takımları yaptırdığı doğru pres ile bozabiliyor. daha önce de takımlarına yaptırmıştı bunu ama bu oyunu sürekli kılmayı başaramamıştı ki, bielsa ve favre gibi adamlar bile bu efor oyunuyla süreklilik sıkıntısı yaşıyorlar.

  beşiktaş'ın yaşlı kadrosuna göre lucescu veya okan buruk kısa vadede daha doğru tercih gibi duruyor ama gençleştirme operasyonu düşünüyorlarsa, bence sergen yalçın doğru tercih olur. açıkçası ben de daha iyi bir takımda neler yapabileceğini merak ediyorum.